rss

NOVÁ AUTA

nová auta | auto novinky | aktuality | zprávy | informace

AutoNewsletter.cz podporuje prodej nových aut

Český Ford začal přijímat objednávky na nový Ford Focus RS

Český Ford začal přijímat objednávky na nový Ford Focus RS

10.10.2015 Ford, sportovní vozy

Milovníci sportovního vozů a obzláště fanoušci rychlých fordů se dočkali: Netrpělivě očekávaný Ford Focus RS, historicky nejrychlejší vůz své modelové řady, je již dnes možno objednat u autorizovaných partnerů Fordu v ČR.

Číst více

Garanci správného obsahu nabízených nových automobilů zabezpečí aplikace AUTO-LINK společnosti AutoSystem

9.10.2015

Internetové projekty byly od samého začátku z důvodu jedinečnosti a nezávislosti stavěné na vlastních technologiích a programech a importované obsahy se jim musely přizpůsobovat. To se netýká jen automobilů, ale i dalších komodit. Výsledkem pak bylo a dosud je, že se obsah, byť správný a z oficiálních zdrojů, musel přizpůsobit nedokonalým, neaktualizovaným a i chybným číselníkům. Výsledkem pak bylo a je, že se nabídka nových vozů nezobrazuje správně.

Číst více
Toyota Verso s novým motorem 1,6 D-4D

Toyota Verso s novým motorem 1,6 D-4D

10.9.2015 Toyota

Máte v oblibě nové vozy Toyota? Přinášíme vám informace o Toyotě Verso s motorem 1,6 D-4D. Ekonomickou hospodárnost obstarává u této Toyoty motor 1,6 D-4D (přímé vstřikování - čtyřdobý vznětový agregát). Nový motor je o 20 kilogramů lehčí než dvoulitrový motor 2,0 D-4D a poskytuje největší výkon 112 k a největší točivý moment 270 N.m při 1750 až 2250 otáčkách. Z 0 na 100 km/h zrychluje Verso za 12,7 s a dosahuje nejvyšší rychlost 185 km/h

Číst více
Hvězdou expozice značky ŠKODA na IAA bude nová ŠKODA Superb Combi

Hvězdou expozice značky ŠKODA na IAA bude nová ŠKODA Superb Combi

8.9.2015 Škoda, Škoda Superb

ŠKODA ukáže na autosalonu IAA ve Frankfurtu nad Mohanem (od 15. do 27. září 2015) prostřednictvím expresivního designu a skrze nové modely notnou dávku emocí. Hvězdou expozice značky ŠKODA na IAA bude nová ŠKODA Superb Combi.

Číst více

2 500 ověřených aut na prodej

27.8.2015

Hledáte ověřená auta na prodej za příjemné ceny a s možností leasingu či spotřebitelského úvěru? Doporučujeme vám navštívit stránky partnerského webu AUTOSYSTEM.CZ, který má právě v nabídce 2563 nových i ojetých skladových vozů k okamžitému prodeji.

Číst více