rss

NOVÁ AUTA

nová auta | auto novinky | aktuality | zprávy | informace

AutoNewsletter.cz podporuje prodej nových aut

FORD využije všechny technologie AUTOSYSTEM

27.8.2015 Ford

Další značkou, která využije všech technologií zaměřených na podporu prodeje nových automobilů, je Ford. Na pondělním jednání zastoupení značky Ford v České republice a firmy AutoSystem s.r.o., to potvrdili zástupci obou subjektů. Dealerská síť Ford tak bude využívat platformu AUTOSYSTEM včetně dalších aplikací AUTO-LINK a AUTOKLIENT.

Číst více
Tipy na nová auta za akční ceny

Tipy na nová auta za akční ceny

25.8.2015 Škoda, Ford, Fiat

Hledáte zajímavé akční nabídky nových aut? Ve spolupráci s portálem AUTOSYSTEM.cz jsme pro vás připravili výběr aktuálně nejzajímavějších prodejních akcí!

Číst více

NISSAN ve své síti podpoří AUTO-LINK

21.8.2015 Nissan

Na pátečním jednání s ředitelem společnosti AutoSystem s.r.o. potvrdili zástupci značky Nissan v ČR podporu aplikaci AUTO-LINK, která je nezbytná pro správný přenos dat nabízených nových vozů. AUTO-LINK je součástí platformy AUTOSYSTEM, která jako jediná v České republice zobrazuje automobily s garantovaným obsahem.

Číst více

Sportovní vozy na prodej

12.8.2015 sportovní vozy, Alfa Romeo, Nissan, Subaru, Chevrolet

Líbí se vám sportovní vozy? Hledáte výkonné a zároveň designově krásné sporťáky? Máme pro vás několik tipů!

Číst více

Nové vozy Škoda v prodeji

5.8.2015 Škoda, Škoda Superb

Společnosti ŠKODA AUTO a.s. představila nový model Škoda superb s novou generací přeplňovaných motorů s přímým vstřikováním. Nabídka motorů sestává ze čtyř benzínových agregátů TSI a tří naftových motorů TDI se vstřikováním common-rail. Všechny splňují emisní normy EU6.

Číst více