rss

NOVÁ AUTA

nová auta | auto novinky | aktuality | zprávy | informace

AutoNewsletter.cz podporuje prodej nových aut


Líbí se Vám tento článek? Podělte se o něj se svými přáteli.

Mitsubishi Eclipse Cross slaví narozeniny

29.1.2019

Mezi úspěchy Mitsubishi Eclipse Cross se řadí několik novinek a 80 000 prodaných vozů.

Rok po svém představení se Mitsubishi Eclipse Cross chlubí celosvětovými prodeji přes 80 tisíc vozů a dosažení uvedeného milníku slaví novým motorem a několika novinkami.

Eclipse Cross je prvním přírůstkem značky Mitsubishi do segmentu SUV-kupé a ihned si získává obdivovatele pro svůj styl: zákaznické průzkumy ukazují, že hlavním důvodem zájmu a nákupu je jeho design.

Mitsubishi i v roce 2019 potěší zájemce o Eclipse Cross novými funkcemi a prvky výbavy, které přispějí k dalšímu zvýšení atraktivity tohoto modelu:

- nový dieselový motor 2,2 (388 Nm) se systémem pohonu všech kol S-AWC (nový dieselový motor 2,2 bude k dispozici od podzimu 2019),
- nová osmistupňová automatická převodovka,
- systém aktivní kontroly stáčení kolem svislé osy (AYC) - pohon 2WD,
- systém palubní telematiky Mitsubishi Connect,
- nová 19" litá kola s broušenými povrchy.

„Eclipse Cross nabízí v segmentu kompaktních SUV něco zásadně odlišného,“ uvedl Juičiro Hajaši, hlavní produktový specialista. „Jeho stylistické ztvárnění v duchu kupé v kombinaci s typickou praktičností SUV od Mitsubishi a požitkem z jízdy dává vzniknout vozu, který je stylový, robustní a příjemný za volantem. Jeho celosvětové úspěchy jsou dokladem toho, že tato koncepce dokáže oslovit zákazníky po celém světě.“

Eclipse Cross se kromě prodejních úspěchů může pochlubit také ziskem titulu RJC v kategorii ‚Auto roku 2019‘ z konference RJC (nezisková akce výzkumníků v automobilovém průmyslu a motoristických novinářů v Japonsku).

Prestižní ocenění RJC udělují členové expertního týmu RJC, přičemž vítěz se vybírá ze všech japonských modelů uvedených na domácím trhu. Porotce na modelu Eclipse Cross zaujal výrazný design, vynikající jízdní schopnosti na nerovných cestách a vyvážené jízdní vlastnosti.

Model Eclipse Cross, poprvé představený počátkem roku 2018 na trzích Evropy, Japonska a USA, se díky ideálnímu spojení praktičnosti SUV a stylového vzhledu kupé ihned stal hitem po celém světě.

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.

Mitsubishi Eclipse Cross slaví narozeniny Mitsubishi Eclipse Cross slaví narozeniny Mitsubishi Eclipse Cross slaví narozeniny Mitsubishi Eclipse Cross slaví narozeniny Mitsubishi Eclipse Cross slaví narozeniny