rss

NOVÁ AUTA

nová auta | auto novinky | aktuality | zprávy | informace

AutoNewsletter.cz podporuje prodej nových aut


Líbí se Vám tento článek? Podělte se o něj se svými přáteli.

Toyota otevřela nový showroom v Plzni

6.2.2019

Společnost Toyota Dolák se přestěhovala a otevřela zbrusu nové dealerství v Plzni na Borských Polích.

Celkově větší plocha nabídne plně vybavené prodejní i servisní centrum a dostatek prostoru na vystavení kompletní modelové řady značky včetně užitkových vozů.

Nový showroom v nákupním centru Borská pole (ulice U Letiště) je vybaven tak, aby zde zákazník našel veškeré potřebné služby i servis. “Maximální technické zázemí zajišťuje krátké objednací doby na servis. Součástí prostoru je velký počet mechanických stání, diagnostické stání, motorárna, moderní geometrie nebo plně vybavená karosárna pro kompletní opravy po havárii. Nechybí moderní pneuservis či krytá myčka,” popisuje ředitel společnosti Milan Dolák.

Při zařizování nového prostoru se myslelo i na pohodlí zákazníků, kteří si mohou čekání zkrátit v komfortní zóně, kde je jim kromě internetového připojení k dispozici i výborná káva z oblíbené plzeňské pražírny.

Plzeňský showroom je již otevřený a svým zákazníkům nabízí nadstandardní otevírací dobu v čase od 7 do 19 hodin. Služby celého showroomu se budou v brzké době ještě rozšiřovat tak, aby Toyota Dolák nabídla svým zákazníkům maximální pohodlí, péči a spolehlivost – stejně tak jako každý vůz Toyota.

“Během prvního čtvrtletí roku 2019 otevřeme LCV centrum pro fleetové zákazníky, což odpovídá konceptu Toyota Business Plus, který spojuje koncepci užitkových vozů a nabídku pro podnikatele na jedno místo. Plánujeme také offroad centrum, v němž vystavíme dva modely s offroad výbavou,” uzavírá Milan Dolák.

Adresa nového showroomu Toyota:
Toyota Dolák
U Letiště 1074/2
301 00 Plzeň - Borská Pole

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.

Toyota otevřela nový showroom v Plzni Toyota otevřela nový showroom v Plzni Toyota otevřela nový showroom v Plzni Toyota otevřela nový showroom v Plzni Toyota otevřela nový showroom v Plzni Toyota otevřela nový showroom v Plzni Toyota otevřela nový showroom v Plzni Toyota otevřela nový showroom v Plzni Toyota otevřela nový showroom v Plzni Toyota otevřela nový showroom v Plzni Toyota otevřela nový showroom v Plzni