rss

NOVÁ AUTA

nová auta | auto novinky | aktuality | zprávy | informace

AutoNewsletter.cz podporuje prodej nových aut


Líbí se Vám tento článek? Podělte se o něj se svými přáteli.

Toyota pomáhá českým sportovním klubům s mobilitou

18.2.2019

Společnost Toyota Central Europe–Czech spustila nový program operativního leasingu určeného pro zajištění mobility.

V rámci programu pod názvem Proace ProSport si kluby a svazy budou moci za zvýhodněných podmínek pronajmout vozy Proace Verso Shuttle s výraznou dotací značky Toyota.

Toyota program poprvé oficiálně oznámila na začátku ledna v rámci tiskové konference ohlašující dlouhodobou spolupráci s Českým olympijským výborem. V rámci této spolupráce Toyota poskytuje ČOV flotilu osobních i užitkových vozů, kde v případě osobních vozů jde výhradně o hybridní modely. Vozy pomáhají nejen při cestách na závody a soustředění, ale i v rámci mnoha projektů, které ČOV celoročně organizuje. Program Proace ProSport pro ostatní svazy a kluby na tuto spolupráci s olympioniky navazuje.

“Účelem tohoto programu je zejména zajistit dopravu všem sportovním oddílům a klubů i na té nejnižší úrovni a přispět k renesanci sportu dětí, mládeže a dospělých v České republice,“ uvedl generální ředitel Toyota Česká republika Martin Peleška.

Pronájem osobní dodávky za výhodných podmínek je podle předsedy Českého olympijského výboru Jiřího Kejvala jedinečnou možností pro sportovní prostředí, jak zajistit mobilitu svých závodníků a materiálu. „Komerční pronájem aut je častokrát pro jednotlivé svazy či sportovní kluby a oddíly nedosažitelný. Kluby tak často používají stará auta, která jsou z hlediska bezpečnosti už dnes nedostačující a neporovnatelná s těmito moderně vybavenými novými vozy,“ podotkl Kejval.

Sportovci budou mít k dispozici osobní verzi modelu Toyotu Proace Verso Shuttle L2
2.0 D-4D 150 s 6st. man. převodovkou, v devítimístné verzi s klimatizací, autorádiem, tempomatem nebo zadními parkovacími senzory. V ceně výhodného pronájmu je i unikátní prodloužená záruka na 5 let nebo 1 milion kilometrů.

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.

Toyota pomáhá českým sportovním klubům s mobilitou Toyota pomáhá českým sportovním klubům s mobilitou Toyota pomáhá českým sportovním klubům s mobilitou Toyota pomáhá českým sportovním klubům s mobilitou