rss

NOVÁ AUTA

nová auta | auto novinky | aktuality | zprávy | informace

AutoNewsletter.cz podporuje prodej nových aut


Líbí se Vám tento článek? Podělte se o něj se svými přáteli.

Eva Samková už jezdí novou RAV4

19.2.2019

Mistryně světa ve snowboardcrossu slavnostně vyměnila svou dosavadní Toyotu RAV4 za zbrusu novou pátou generaci, která právě dorazila na český trh.

Eva Samková jezdí Toyotou už několik let, a to jak doma v Česku, kde několik posledních let jezdí s hybridní Toyotou RAV4, tak na svých zahraničních cestách. Například Spojené státy, odkud se nedávno vrátila i se zlatou medailí ze snowboardcrossového mistrovství světa, projela Toyotou Tacoma nebo 4Runner.

Právě v návaznosti na poslední americké vítězství byl při slavnostním předávání nový vůz symbolicky zabalený ve zlatě. Pod ním se skrývala nová verze modelu RAV4, který nyní Eva bude používat. Jde už o pátou generaci tohoto vozu, který je nově postavený na podvozkové platformě TNGA, díky níž získal odvážnější vzhled, lepší jízdní vlastnosti i snadnější ovladatelnost. Nové auto Evy Samkové má opět ekologický hybridní pohon, díky kterému mimo jiné Eva snadno zaparkuje po celé Praze.

Své stávající auto vyměnil i celý snowboardcrossový tým, který v rámci partnerství s Toyotou dostal k užívání opět model Proace Verso.

“Toyota podporuje pohyb v jakékoli podobě. Jsme proto pyšní, že můžeme být součástí týmu Evy Samkové a dlouhodobě ji podporovat na cestě k jejím výjimečným úspěchům,” říká Petr Korecký, šéf marketingu Toyota Central Europe-Czech.

Toyota je v ČR také generálním partnerem Českého paralympijského týmu, od letošního roku Českého olympijského týmu a také Svazu lyžařů ČR. Kromě Evy Samkové Toyotou jezdí také kanoista Martin Fuksa a beachvolejbalistky Markéta Sluková a Barbora Hermannová a skateboardista Maxim Habanec. Stejně jako Eva všichni jezdí hybridními modely.

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.

Eva Samková už jezdí novou RAV4 Eva Samková už jezdí novou RAV4 Eva Samková už jezdí novou RAV4 Eva Samková už jezdí novou RAV4 Eva Samková už jezdí novou RAV4 Eva Samková už jezdí novou RAV4 Eva Samková už jezdí novou RAV4