rss

NOVÁ AUTA

nová auta | auto novinky | aktuality | zprávy | informace

AutoNewsletter.cz podporuje prodej nových aut


Líbí se Vám tento článek? Podělte se o něj se svými přáteli.

ŠKODA na autosalonu v Ženevě 2019: Fotografie

5.3.2019

Škoda ​představuje konkrétní výhled na elektromobilitu v podobě studie ŠKODA VISION iV.

Studie má v Ženevě premiéru, stejně jako ŠKODA KAMIQ. Městské SUV pro evropský trh rozšiřuje nabídku české automobilky v tomto segmentu směrem dolů. Výstavní premiéru má v Ženevě také model ŠKODA SCALA. Novinka nabízí vysokou funkčnost, nejmodernější konektivitu, emocionální design a vysokou úroveň aktivní a pasivní bezpečnosti. Nově tak definuje kompaktní třídu vozů ŠKODA. ŠKODA Motorsport ve Švýcarsku představuje i další evoluci speciálu FABIA R5. V podobě studie KLEMENT ukazuje ŠKODA inovativní koncept městské mobility budoucnosti. 

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.

ŠKODA na autosalonu v Ženevě 2019: Fotografie ŠKODA na autosalonu v Ženevě 2019: Fotografie ŠKODA na autosalonu v Ženevě 2019: Fotografie ŠKODA na autosalonu v Ženevě 2019: Fotografie ŠKODA na autosalonu v Ženevě 2019: Fotografie ŠKODA na autosalonu v Ženevě 2019: Fotografie ŠKODA na autosalonu v Ženevě 2019: Fotografie