rss

NOVÁ AUTA

nová auta | auto novinky | aktuality | zprávy | informace

AutoNewsletter.cz podporuje prodej nových aut


Líbí se Vám tento článek? Podělte se o něj se svými přáteli.

Hyundai získal další ocenění v soutěži Red Dot Award

2.4.2019

Hyundai ​získal v prestižní soutěži Red Dot Award další ocenění v kategorii za výjimečný design.

Úspěšným modelem se tentokrát stalo zcela nové sedmimístné SUV Hyundai Palisade. Hyundai tak potvrdil své silné postavení v oblasti designu v globálním měřítku. 

Každoroční soutěž oceňuje vynikající úroveň produktového a komunikačního designu z celého světa. Ocenění uděluje Design Zentrum Nordrhein Westfalen, muzeum, vzdělávací a komunikační centrum v Německu, které propaguje průmyslový a komerční design od roku 1954. 

Model Palisade – nejnovější prémiové SUV společnosti Hyundai Motor – ovládl kategorii „Produktový design – automobily a motocykly“ a obdržel uznání za sofistikované a průkopnické stylistické prvky, ale také za nejmodernější techniku a bezpečnostní systémy.

Prestižní ocenění Red Dot Award tak získalo další SUV po loňském úspěchu elektromobilu Hyundai NEXO s palivovými články a kompaktního SUV KONA. Nová generace SUV značky Hyundai ztělesňuje designérský styl společnosti – koncept smyslné sportovnosti – který uvádí ve vzájemný soulad základní prvky designu – proporce, uspořádání, styl a techniku – čímž vytváří synergii mezi estetikou a užitnými vlastnostmi.

Soutěž Red Dot Design Award, jejímž mottem je „hledání dobrého designu a inovací“, každoročně oceňuje nejlepší díla a projekty v příslušných odvětvích od designérů, agentur a společností z celého světa. O udělení jednoho z nejprestižnějších ocenění za design rozhoduje prominentní porota složená z více než 20 mezinárodně uznávaných odborníků.

Hyundai se umístil na prvním místě v soutěži Red Dot Design Award už třetím rokem v řadě. Vítězná série designu Hyundai je výsledkem neutuchajícího úsilí společnosti o inovace a rostoucích investic do designu a technického vývoje. Hyundai staví na svém úspěchu, založeném na výrobě velmi kvalitních a zároveň cenově dostupných automobilů, které si získávají srdce zákazníků na celém světě. 

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.

Hyundai získal další ocenění v soutěži Red Dot Award Hyundai získal další ocenění v soutěži Red Dot Award Hyundai získal další ocenění v soutěži Red Dot Award