rss

NOVÁ AUTA

nová auta | auto novinky | aktuality | zprávy | informace

AutoNewsletter.cz podporuje prodej nových aut


Líbí se Vám tento článek? Podělte se o něj se svými přáteli.

IIHF Mistrovství světa v ledním hokeji na Slovensku

10.5.2019

Škoda ​na led nastoupí už po sedmadvacáté jako oficiální hlavní sponzor.

Značka tím překoná vlastní světový rekord nejdelšího sponzorství mistrovství světa. Jako oficiální hlavní sponzor Mistrovství světa v ledním hokeji 2019 IIHF na Slovensku využije ŠKODA poprvé této příležitosti také ke světové premiéře: 23. května, v den čtvrtfinálových utkání, představí česká automobilka výrazně přepracovaný model Škoda Superb - vlajkovou loď značky. Jako  automobilový partner poskytne ŠKODA organizátorům celkem 50 vozů, především SUV modely KODIAQ a KAROQ
 
Alain Favey, člen představenstva společnosti ŠKODA AUTO za oblast prodeje a marketingu, vysvětluje: „Značka ŠKODA na letošním Mistrovství světa v ledním hokeji IIHF mimořádným způsobem propojí tradici a budoucnost. S naším dlouhodobým úspěšným sponzorstvím jsme se již dávno zapsali do historie. To, že naše působení na Mistrovství světa nyní poprvé spojíme také se světovou premiérou nového modelu, podtrhuje důležitost této akce pro naši značku.“ 
 
ŠKODA bude stát v centru dění při všech 64 zápasech: logo automobilky bude v arénách zdobit například mantinely a kruhy pro vhazování. Česká automobilka navíc na prestižním místě, hned vedle ledové plochy, umístí také tři modelové novinky – městské SUV ŠKODA KAMIQ, nový kompaktní model Škoda Scala a výkonné SUV KODIAQ RS. Televizní a streamingové přenosy z mistrovství světa bude dohromady sledovat více než jedna miliarda fanoušků na celém světě. 
 
23. května, v den, kdy se hrají čtvrtfinálové zápasy, představí ŠKODA ve světové premiéře modernizovaný model SUPERB. Jako vlajková loď modelové palety značky ŠKODA nabízí SUPERB, jehož historie sahá až do 30. let minulého století, nejnovější inovace značky v oblasti designu, technologií a funkčnosti. 
 
ŠKODA je v pořádající zemi, na Slovensku, nejprodávanější automobilovou značkou. V roce 2018 tam automobilka svým zákazníkům dodala 21 900 vozů. Nejoblíbenější modely jsou FABIA, OCTAVIA a RAPID.

Sponzor a automobilový partner už více než čtvrt století
ŠKODA je spojena s Mistrovstvím světa v ledním hokeji IIHF už od roku 1992 jako automobilový partner. Od roku 1993 je automobilka oficiálním hlavním sponzorem. Jedná se tak o nejdelší sponzorství v historii sportovních mistrovství světa, oficiálně uznané v Guinessově knize rekordů. V roce 2017 oslavila značka 25. výročí tohoto partnerství. 
 
Každý rok poskytuje ŠKODA organizátorům atraktivní a spolehlivou flotilu vozů. V letošním roce tvoří flotilu 50 vozů značky ŠKODA, především oblíbené SUV modely KODIAQ a KAROQ. 
 
ŠKODA je navíc také exkluzivním partnerem mobilní aplikace „IIHF App“. Ta hokejovým fanouškům nabízí napínavé příběhy ze zákulisí a zajímavé statistiky. Díky online reportážím včetně brankového alarmu uživateli neunikne žádná trefa. Kromě toho mohou uživatelé tipovat výsledky zápasů a sdílet své tipy s přáteli. Aplikace „IIHF App“ je k dispozici pro Android a iOS.

Mistrovství světa v ledním hokeji IIHF, které se bude konat od 10. do 26. května v Bratislavě a Košicích.

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.

IIHF Mistrovství světa v ledním hokeji na Slovensku