rss

NOVÁ AUTA

nová auta | auto novinky | aktuality | zprávy | informace

AutoNewsletter.cz podporuje prodej nových aut


Líbí se Vám tento článek? Podělte se o něj se svými přáteli.

Hyundai Motor Czech s.r.o. se stává členem Svazu dovozců automobilů

16.5.2019

Výkonný výbor Svazu dovozců automobilů (SDA) rozhodl na svém včerejším zasedání o přijetí firmy Hyundai ​Motor Czech s.r.o. do Svazu dovozců automobilů od 16. 5. 2019.

SDA je dobrovolné sdružení právnických subjektů působících v České republice v oblasti dovozu silničních motorových vozidel a obchodu s nimi, včetně jejich servisních služeb. SDA byl ustaven 1. 4. 1994 s působností pro Českou republiku jako samostatné dobrovolné zájmové sdružení právnických osob. Navázal tak na stejnojmenné sdružení, které vzniklo k 1. 1. 1992 s působností pro bývalou ČSFR při Sdružení automobilového průmyslu jako samostatná divize dovozců automobilů. 

„Naše členství v SDA vnímáme jako příležitost setkávat se pravidelně se zástupci ostatních značek a dalšími představiteli českého automobilového průmyslu. Jedním z klíčových témat, kterým se v rámci SDA chceme věnovat, je oblast čisté mobility,“ říká Jan Pohorský, specialista komunikace Hyundai Motor Czech.

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.

Hyundai Motor Czech s.r.o. se stává členem Svazu dovozců automobilů Hyundai Motor Czech s.r.o. se stává členem Svazu dovozců automobilů