rss

NOVÁ AUTA

nová auta | auto novinky | aktuality | zprávy | informace

AutoNewsletter.cz podporuje prodej nových aut


Líbí se Vám tento článek? Podělte se o něj se svými přáteli.

Květnový Toyota Víkend

20.5.2019

Toyota ​Corolla je nejprodávanějším autem světa.

Na český trh nyní dorazila její nejnovější, už dvanáctá generace, a to hned ve třech typech karoserie – jako sportovní hatchback, elegantní sedan a praktický Touring Sports (kombi). Přestože jde o absolutní novinku, nadcházející Toyota Víkend ji nabídne ve speciální zvýhodněné nabídce. Další modely navíc budou k dispozici za akční ceny, výhodně si zákazníci pořídí například modely Auris a Corolla sedan 11. generace v rámci edice Classic.

Všechny tři zmíněné verze nové Corolly jsou vybaveny hybridním pohonem čtvrté generace, který slibuje spotřebu pouhých 3,3 litru na 100 kilometrů. Prodloužená varianta Touring Sports s hybridním pohonem 1,8 je k dostání za 644 900 korun, a to s výbavou Comfort a paketem Style. Její součástí jsou LED světlomety, zadní parkovací kamera, volant obšitý kůží nebo systém bezpečnostních asistentů. Při výkupu stávajícího vozu navíc zákazník dostane bonus 25 000 korun. V ceně je také sada zimních pneumatik zdarma.

Corolla hatchback ve stejné verzi a za stejných podmínek i se stejnými bonusy bude za 619 900 korun, sedan za 629 900 korun. Atraktivní zvýhodnění je připraveno i pro podnikatele a firmy, a to už při koupi jednoho vozu.

Zájem jistě bude také o novou Toyotu RAV4 a její speciální edici Selection, která je velmi dobře vybavená. S hybridním pohonem 2,5 vyjde na 999 900 korun, rovněž se sadou zimních pneumatik zdarma a bonusem při výkupu stávajícího vozu 35 000 korun.

Výjimečně bohatou výbavu Selection najdou zákazníci i u modelů Toyota C-HR (verze 1,8 hybrid bude za akční cenu 694 900 korun), Yaris, který bude díky bonusům k dostání v benzínové variantě s manuální převodovkou za 352 900 korun, a také Aygo, které zákazníci budou moci pořídit už za 255 900 korun.

Do finále se blíží také výprodej modelů Classic, kam patří Auris a předchozí generace Corolly sedan. Během Toyota Víkendu se budou prodávat za nejnižší ceny v historii. Benzínový Auris Touring Sports 1,6 s manuální převodovkou a výbavou Classic bude za mimořádných 399 900 korun, varianta hatchback dokonce za 379 900 korun, a to i se sadou zimních kol zdarma. Benzínovou Corollu 1,6 s manuální převodovkou bude možné koupit za akčních 389 900 korun, zákazníci rovněž získají sadu zimních kol zdarma.

Výhodné nabídky se týkají i příslušenství. Například na pakety pro novou Corollu bude připravena sleva až 30 procent. Ostatní doplňky pořídíte až o 25 procent levněji.

Toyota Víkend
Více na toyota.cz
Termín akce: 25.–26. 5. 2019
Otevírací doba: sobota 9 – 17 h, neděle 9 – 15 h

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.

Květnový Toyota Víkend Květnový Toyota Víkend Květnový Toyota Víkend Květnový Toyota Víkend Květnový Toyota Víkend Květnový Toyota Víkend Květnový Toyota Víkend Květnový Toyota Víkend Květnový Toyota Víkend Květnový Toyota Víkend Květnový Toyota Víkend Květnový Toyota Víkend Květnový Toyota Víkend