rss

NOVÁ AUTA

nová auta | auto novinky | aktuality | zprávy | informace

AutoNewsletter.cz podporuje prodej nových aut


Líbí se Vám tento článek? Podělte se o něj se svými přáteli.

BMW CSEU Grand Media Tour 2019

2.7.2019

Originální způsoby prezentace nových modelů a vizí vhodně ladí s inovativní DNA BMW Group.

Kromě velkolepé úspěšné akce #NEXTGen 19, která se konala koncem června v mnichovském BMW Welt, byl připraven unikátní vstup na trh v regionu střední a východní Evropy pro nové BMW X7 a BMW řady 7. V rámci akce BMW CSEU Grand Media Tour 2019 absolvovalo 12 vozů celkovou vzdálenost téměř 5000 kilometrů, během nichž se za jejich volanty vystřídalo 144 novinářů z 36 zemí. Trasa byla rozdělena na několik etap a startovala 27. května v Polsku, pokračovala přes Českou republiku na Slovensko, dále do Maďarska a Bulharska až do cíle v Řecku.

V každé zemi se posádky podívaly na zajímavá místa a ochutnaly kvalitní lokální kuchyni. Luxusnímu charakteru prezentovaných vozidel odpovídal také výběr všech navštívených míst, v nichž se maximální důraz kladl především na kvalitu poskytovaných služeb a specifickou atmosféru. Pojetí luxusu je totiž v případě nových modelů BMW X7 a BMW řady 7 velmi specifické a není dáno jen maximálním komfortem, bezpečností nebo inteligentními asistenčními systémy. Je pro něj typická právě atmosféra, jež vytvoří z cestování výjimečný zážitek prostřednictvím pobytu v propracovaném interiéru, ale také fascinujícími jízdními vlastnostmi. V České republice vedla trasa z polských hranic u Náchoda přes Hradec Králové, Prahu a Herálec do Brna a odtud do Bratislavy. 

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.

BMW CSEU Grand Media Tour 2019 BMW CSEU Grand Media Tour 2019 BMW CSEU Grand Media Tour 2019 BMW CSEU Grand Media Tour 2019 BMW CSEU Grand Media Tour 2019