rss

ZCELA NOVÁ MAZDA MX-30

6.11.2019

Zcela nová Mazda MX-30 byla právě oficiálně pojmenována a představena na Tokyo Motor Show: nová, zcela elektrická Mazda.

Nabízí čistý a příjemný zážitek z řízení, který působí intuitivně a přirozeně, a vytváří pocit jednoty mezi vozem a řidičem, kterému říkáme „Jinba Ittai“.
Nejnovější vyjádření našeho designového stylu Kodo, její krásné ručně modelované tvary a udržitelné materiály vyrobené na míru jí dodávají charakteristický půvab. Byla navržena a vyrobena pro moderní městský způsob života.
Buďte mezi prvními, kdo obdrží nejnovější informace a detaily o nové Mazdě MX-30 nebo si můžete zcela novou Mazdu MX-30 osobně vyzkoušet – stačí si ji teď zarezervovat.

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.

ZCELA NOVÁ MAZDA MX-30

Líbí se Vám tento článek? Podělte se o něj se svými přáteli.