rss

Mitsubishi na E-salonu 2019 ukáže nový Outlander PHEV

13.11.2019

Mitsubishi Outlander PHEV představuje unikátní kombinaci 2 elektromotorů a spalovacího benzinového motoru o objemu 2,4 l s generátorem (plug in hybridní technologie).

Díky tomu dokáže jezdit úsporně a ekologicky ve městě a současně nabízí vynikající kombinovaný dojezd až 800 km , jak potvrdili odborní novináři ze Švýcarska při náročných testech. Pohonná soustava dosahuje maximálního systémového výkonu až 22 4 koní a kombinované spotřeby jen 1,8 l/100km.

V čistě elektrickém režimu umožňuje dojezd až 54 km a v případě potřeby zapojí také sofistikovaný pohon 4x4 S AWC. Pro tyto vlastnosti je nový Mitsubishi Outlander PHEV vhodný pro každodenní městské cestování i aktivní využití mimo město.

Outlander PHEV je nejprodávanějším plug-in hybridem v Evropě (napříč všemi segmenty) v letech 2015, 2016 a 2017 a celosvětově nejprodávanějším plug-in hybridním SUV 4x4 v roce 2017.

Outlander PHEV nabízí prostor, kvalitu, komfort a bezpečí velkého SUV. Samozřejmostí je 8 letá záruka na baterii pohonu.

Nově zavedená výbava INTENSE nabízí v modelovém roce 2020 ideální poměr mezi vynikající plug-in hybridní technologií bez kompromisů a skvělou dostupnou cenou od 959 900 Kč.

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.

Mitsubishi na E-salonu 2019 ukáže nový Outlander PHEV

Líbí se Vám tento článek? Podělte se o něj se svými přáteli.