Land Rover vždy najde tu správnou cestu - bez ohledu na terén 27.12.2019

Land Rover vždy najde tu správnou cestu - bez ohledu na terén

I letos se můžeme s radostí ohlédnout za rokem nabitým událostmi.

Rokem, který se celý nesl ve znamení jedné automobilové legendy – vozu Land Rover Defender. Právě letos padlo definitivní rozhodnutí o návratu modelu Defender. Vozu, který je jako žádný jiný symbolem a zárukou pokořování hranic a posouvání zaběhlých konvencí.

Na své nejnovější misi ho nijak nešetřil ani náš nejoblíbenější testovací jezdec: Bond. James Bond. Do kin vtrhne v dubnu 2020.

Máte se na co těšit!

Na tomto místě bychom Vám chtěli poděkovat za zájem a věrnost, které jste nám v roce 2019 projevovali. Velké díky patří i partnerům značky Land Rover, kteří díky svému nasazení rok za rokem přenášejí naše společné úspěchy na silnici.

V tomto smyslu Vám přejeme příjemné strávení vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku.

S pozdravem
Tým Land Rover Česká republika

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.


Líbí se Vám tento článek? Podělte se o něj se svými přáteli.

Novinky o autech Land Rover


12.9.2019

  Land Rover

Odhalení nového modelu Land Rover Defender

Nový Defender je jedinečným ztělesněním robustnosti a vytrvalosti.


12.5.2021

  Land Rover

Nový Land Rover Discovery připraven ke zkušebním jízdám

Začněte dobrodružství v novém Discovery Land Rover. Přesvedčte se o jeho výjimečné všestrannosti, zdokonalených technologiích a vytříbeném designu.