rss

Změny v rámci globálního výkonného výboru skupiny PSA

16.1.2020

S účinností od 15. ledna povede pan Yves Bonnefont studii o možnostech synergií v rámci portfolia značek.

Jeho úkol se bude týkat následujících bodů:
• pozice značek z geografického a zákaznického hlediska;
• strategie a synergie.

Yves Bonnefont bude podřízen panu Carlosu Tavaresovi.
Ve funkci generálního ředitele značky DS a člena globálního výkonného výboru nahradí pana Yves Bonnefonta současná zástupkyně ředitele značky DS Béatrice Foucher. Paní Béatrice Foucher má bohaté zkušenosti z oblastí produktové nabídky a elektromobilů, řídila zejména mezinárodní rozvoj produktových portfolií.

Předseda představenstva Carlos Tavares uvedl: „Jsem velmi rád, že tento nový projekt bude řídit Yves Bonnefont, který před šesti lety úspěšně uvedl na trh DS Automobiles jako prémiovou značku skupiny PSA.“
S účinností od 15. ledna povede paní Linda Jackson projekt, jehož cílem bude vyjasnit a podpořit diferenciaci značek v rámci portfolia PSA. Její úkol bude zahrnovat tyto oblasti:
• vyjasnění náplně značek a záruka konzistence značek v rámci celé skupiny;
• diferenciace značek v rámci portfolia značek.

Linda Jackson bude podřízena Carlosu Tavaresovi.
Ve funkci generální ředitelky značky Citroën a členky globálního výkonného výboru nahradí Lindu Jackson současný zástupce ředitele značky Citroën pan Vincent Cobee.
Vincent Cobee má rozsáhlé zkušenosti na mezinárodních trzích, které jsou nezbytné pro to, aby Citroën dosáhl svého cíle mezinárodního růstu.

Předseda představenstva Carlos Tavares prohlásil: „Linda Jackson stála šest let v čele značky Citroën, kde úspěšně definovala nové postavení značky, dosáhla zvýšení objemů prodeje a podílu na evropském trhu a připravila mezinárodní ofenzívu značky. S potěšením proto oznamuji, že Linda Jackson, za kterou stojí vynikající zkušenosti s budováním značky, přebírá tuto novou odpovědnost v rámci skupiny.“

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.

Změny v rámci globálního výkonného výboru skupiny PSA

Líbí se Vám tento článek? Podělte se o něj se svými přáteli.