rss

NOVÁ AUTA

nová auta | auto novinky | aktuality | zprávy | informace

AutoNewsletter.cz podporuje prodej nových aut


Líbí se Vám tento článek? Podělte se o něj se svými přáteli.

Upoutávka odhaluje další detaily studie ŠKODA VISION IN

23.1.2020

Dva týdny před světovou premiérou koncepční studie VISION IN na autosalonu Auto Expo 2020 v Dillí (5. až 12. února 2020) ukazuje Škoda ve video-upoutávce první detaily. Výraznými designovými detaily studie, která byla vyvinuta speciálně pro indický trh, jsou podsvícené krystalické prvky.

První video studie ŠKODA VISION IN ukazuje mimo jiné masku chladiče, typickou pro vozy značky ŠKODA, s masivními dvojitými žebry a rámečkem z křišťálového skla. Díky dvojitým žebrům, která mohou být podsvícená, stejně jako nad nimi umístěné logo značky ŠKODA, a dvoudílným světlometům, působí příď vozu impozantním dojmem. Krystalické prvky vytváří optické akcenty také v interiéru studie VISION IN, například u páčky voliče režimů převodovky na středovém panelu, pod virtuálním kokpitem a také v podobě nového krystalického prvku na palubní desce. Potahy sedadel mají výrazné zdobné prošívání, na kůží potaženém multifunkčním volantu jsou patrné otočné ovladače dle nového konceptu ovládání vozů ŠKODA.

VISION IN je prvním vozem na bázi modulární platformy MQB-A0-IN.Tato nová lokalizovaná subkompaktní modulární platforma, určená pro indický trh, se při vývoji řídila přáními a nároky tamních zákazníků. Na této platformě vznikne několik různých modelů značek ŠKODA a Volkswagen. V rámci projektu INDIA 2.0 řídí společnost ŠKODA AUTO aktivity celého koncernu Volkswagen v Indii.

 

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.

Upoutávka odhaluje další detaily studie ŠKODA VISION IN