rss

NOVÁ AUTA

nová auta | auto novinky | aktuality | zprávy | informace

AutoNewsletter.cz podporuje prodej nových aut


Líbí se Vám tento článek? Podělte se o něj se svými přáteli.

Zcela nová Mazda MX-30 – požitek z jízdy elektromobilem

24.1.2020

Zcela nová Mazda MX-30 je elektromobil, který snadno odlišíte od ostatních. Je prodchnut jedinečným duchem značky Mazda a jízda v něm je přirozená a úžasně zábavná.

Díky naší architektuře vozu Skyactiv jsme do karosérie vozu zabudovali lehkou baterii tak, aby vůz ještě lépe reagoval na Vaše pokyny. Baterie má ideální velikost, která zajistí potřebný dojezd v městské dopravě.

Společně s novým elektromotorem e-Skyactiv a systémem G-Vectoring Control Plus (e-GVC Plus) speciálně navrženým pro elektromobily tak zprostředkovává naprosto úchvatný požitek z jízdy, při kterém vůz reaguje na Vaše přirozené instinkty řidiče.

Výsledkem je zcela jedinečný elektromobil s bezchybnou akcelerací, plynulým zatáčením a brzděním a vysokou stabilitou ve všech jízdních situacích.

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.

Zcela nová Mazda MX-30 – požitek z jízdy elektromobilem