rss

Toyota představí nové SUV

18.2.2020

Na mezinárodním ženevském autosalonu se ve světové premiéře představí zbrusu nové SUV značky Toyota z kategorie malých vozů, které umně spojuje široké zkušenosti získané výrobou malých vozů s pozoruhodnými tradicemi na poli SUV.

Nové malé SUV kombinuje větší světlou výšku s inteligentním pohonem všech kol a nejmodernější technologií hybridního pohonu Toyota.

Nejnovější SUV od Toyoty bude odhaleno 3. března 2020 v 11:15 během tiskové konference na stánku Toyota v hale č. 4.

Současně se uskuteční evropská autosalonová premiéra nové Toyoty Yaris a nového modelu RAV4 Plug-in Hybrid.

Ve vyhrazeném prostoru dokládajícím snahu Toyoty o rozvoj budoucí vodíkové společnosti se dále odehraje evropská autosalonová premiéra zbrusu nové Toyoty Mirai.

V prostoru Gazoo Racing se ukáže nový GR Yaris po boku nové Toyoty GR Supra 2.0, nejnovější Toyoty Yaris WRC 2020 a speciálu Toyota Hilux Dakar 2020 Fernanda Alonsa.

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.

Toyota představí nové SUV

Líbí se Vám tento článek? Podělte se o něj se svými přáteli.