rss

NOVÁ AUTA

nová auta | auto novinky | aktuality | zprávy | informace

AutoNewsletter.cz podporuje prodej nových aut


Líbí se Vám tento článek? Podělte se o něj se svými přáteli.

BMW na mezinárodním autosalonu v Ženevě

19.2.2020

Konzistentní pokračování elektrifikační strategie – tři nové plug-in hybridní modely v BMW řady 3 – nové BMW M340d xDrive Sedan a nové BMW M340d Touring se 48V mild hybridní technologií.

BMW na nadcházejícím mezinárodním autosalonu v Ženevě kromě jiného představí nejnovější přírůstky do nabídky plug-in hybridních modelů BMW řady 3. Tím pokračuje ve své elektrifikační strategii, která je jedním z pilířů vývojové strategie BMW Group NUMBER ONE > NEXT. Zásluhou inovací v oblastech designu, systémů pro autonomní jízdu, konektivity, elektrifikace a služeb společnost hodlá pokračovat ve svém trvale udržitelném růstu na globální úrovni. BMW Group je průkopníkem elektromobility, což dokazuje již více než půl milionem elektrifikovaných modelů na silnicích celého světa. BMW Group počítá, že hranice jednoho milionu elektrifikovaných vozů bude překročena v roce 2021. V tomto roce společnost rovněž předpokládá, že v Evropě bude čtvrtina modelů BMW Group disponovat elektrifikovaným pohonem, v roce 2025 se tento podíl zvětší na třetinu a v roce 2030 na polovinu. Nabídku elektrických modelů v roce 2020 rozšíří BMW iX3 a o rok později BMW i4 a BMW iNEXT. BMW se v rámci svého přístupu zaměřuje na to, aby vycházelo maximálně vstříc svým zákazníkům a umožnilo jim co možná nejširší výběr druhů pohonu. Tato možnost volby se označuje jako „Power of Choice“ a je jasně patrná například na aktuální nabídce BMW X3, jež bude od letošního roku k dispozici nejen v provedení se zážehovými a vznětovými motory, ale také jako plug-in hybridní varianta nebo čistě elektrický model (BMW iX3), a též ve formě extrémně výkonného BMW M modelu.

Kromě plug-in hybridních modelů BMW řady 3 rozšíří nabídku této modelové řady rovněž modely BMW M340d xDrive Sedan a BMW M340d xDrive Touring, které podmanivým způsobem kombinují dynamiku s výjimečnou hospodárností.

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.

BMW na mezinárodním autosalonu v Ženevě