rss

NOVÁ AUTA

nová auta | auto novinky | aktuality | zprávy | informace

AutoNewsletter.cz podporuje prodej nových aut


Líbí se Vám tento článek? Podělte se o něj se svými přáteli.

Hyundai odhalí nový koncepční elektromobil „Prophecy“

20.2.2020

Hyundai Motor Company představí 3. března 2020 na nadcházejícím mezinárodním autosalonu v Ženevě svou novou studii elektromobilu s označením „Prophecy“. Koncepční vůz ztělesňuje nejnovější designérský styl společnosti a pro veřejnost bude vystavován ve dnech od 5. do 15. března.

Nový koncepční automobil byl navržen v souladu s designérskou filozofií značky Hyundai s mottem „smyslná sportovnost“. Na první pohled zaujme nádhernou siluetou, umocněnou elegantními křivkami procházejícími přes široké zadní boční partie. Tím je zaručena vynikající aerodynamika. Proudnicové tvary zadních bočních panelů jsou doplněny zapuštěným spoilerem a zadními svítilnami vybavenými originální pixelovou technikou.

„‚Prophecy‘ nenásleduje trendy. Klade důraz na nadčasovou krásu, která nestárne,“ řekl SangYup Lee, vedoucí globálního designérského centra Hyundai. „Ikonický design této studie ještě více rozšiřuje hranice designu značky Hyundai.“

Označení „Prophecy“ (česky „Proroctví“) odráží účel studie, která definuje směr vývoje designu budoucích modelů Hyundai a současně zaujímá postavení designérské ikony pro produktovou řadu elektromobilů Hyundai.

Koncepční elektromobil Hyundai „Prophecy“ bude odhalen světu 3. března na mezinárodním autosalonu v Ženevě (v 11:45 h, stánek 4252/hala 4). Hyundai bude v Ženevě prezentovat svou střednědobou strategii elektrifikace a zaměření na humanitu přesahující hranice techniky v rámci konceptu „Reálný pokrok je za dveřmi“, který je inspirován novou vizí značky („Pokrok pro lidstvo“) a řadou doprovodných exponátů.

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.

Hyundai odhalí nový koncepční elektromobil „Prophecy“