rss
Internetová světová premiéra nového modelu Audi A3 Sportback

Internetová světová premiéra nového modelu Audi A3 Sportback

3.3.2020

Audi bude vysílat světovou premiéru nového modelu Audi A3 Sportback na internetu. Zájemci mohou prezentaci sledovat 3. března v 9:50 h na portále Audi MediaTV a na kanálech Audi na sociálních sítích včetně facebookových stránek Audi Czech Republic.

Modelová řada Audi A3 založila v roce 1996 segment prémiových kompaktních vozů a dodnes je s více než pěti miliony prodanými automobily nejúspěšnějším modelem své třídy. Audi hodlá na tento úspěšný příběh navázat čtvrtou generací modelu A3. Samozřejmostí je přitom důsledná elektrifikace. „Hybridní modely s možností vnějšího nabíjení jsou důležitou součástí naší elektrické ofenzivy,“ říká Bram Schot, předseda představenstva společnosti Audi. „Nový model A3 nabídneme již letos i ve verzích s částečně hybridním i externě nabíjitelným hybridním pohonem. Důsledná elektrifikace naší produktové řady tak nyní zasáhne i kompaktní třídu.“

Audi bude u příležitosti internetové světové premiéry vysílat cca desetiminutový program, v němž poskytne zájemcům exkluzivní informace. Akcí, která díky představení prototypů modelů Audi e-tron S umožní také pohled do elektrické budoucnosti značky, bude provázet moderátor Tyron Ricketts. Další filmové záznamy budou k dispozici po skončení světové premiéry na portále www.audimedia.tv. Celou prezentaci bude možné sledovat na následujících internetových platformách:

•             Audi MediaTV: www.audimedia.tv

•             Smart TV a Apple TV prostřednictvím aplikace Audi MediaTV

•             na facebookových stránkách @Audi.AG, @AudiDE a @AudiCzechRepublic

•             na kanálu YouTube @Audi

•             na portále Twitter @AudiOfficial

•             na portále LinkedIn @Audi AG

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.

Internetová světová premiéra nového modelu Audi A3 Sportback

Líbí se Vám tento článek? Podělte se o něj se svými přáteli.