rss

NOVÁ AUTA

nová auta | auto novinky | aktuality | zprávy | informace

AutoNewsletter.cz podporuje prodej nových aut


Líbí se Vám tento článek? Podělte se o něj se svými přáteli.

Dacia - Jak aktuálně fungujeme?

20.3.2020

Provozovny jsou vám stále k dispozici.

Fungování prodejní a servisní sítě Dacia
V souladu s usnesením Vlády ČR jsme s účinností ode dne 16. března 2020 od 00:00 hod. do dne 24. března 2020 do 6:00 nuceni přijmout vyplývající opatření ohledně fungování provozoven autorizovaných prodejen a servisů značky DACIA.

Servis vozidel je v souladu s výjimkou vydanou vládou ČR plně v provozu. Níže uvádíme podrobnější informace a doporučení.

Prodejny vozidel jsou po tuto dobu uzavřeny pro veřejnost, naši prodejci Vám ale zůstávají k dispozici telefonicky nebo emailem. Podrobnosti k tomuto opatření uvádíme níže.

Servis vozidel je plně v provozu
Dacia servis je i nadále v provozu. Kromě pravidelné údržby nebo opravy vašeho vozidla můžete využít novou jarní nabídku pro servis vašeho vozu, včetně atraktivní nabídky letních pneumatik.

V provozovně autoservisu má být v souladu s výjimkou vydanou vládou ČR nejvíce 30 osob.

Prodej nových vozidel Dacia
Prodej nových vozidel DACIA není aktuálně možné realizovat prostřednictvím návštěvy v naší prodejní síti. V případě zájmu je možné vozidlo objednat elektronicky. Pro detailní informace o této možnosti se prosím obraťte na vybraného autorizovaného prodejce značky DACIA.

Až do odvolání není možné provádět testovací jízdy s našimi vozidly a to včetně dlouhodobých testovacích jízd v rámci programu Jedeme v tom spolu – Jsme Dacia. Testovací jízdy i dlouhodobé testovací jízdy v rámci programu Jedeme v tom spolu – Jsme Dacia budou obnoveny co nejdříve po znovuotevření prodejen pro veřejnost. Již domluvené testovací jízdy budou přeplánovány prodejcem, který se s vámi v této záležitosti telefonicky spojí.

Nový vůz si můžete zarezervovat prostřednictvím našeho portálu „Skladové vozy Dacia“, kde najdete vozy, které jsou ihned k odběru.

Další opatření a doporučení
Protože jsme si vědomi důležitosti bezpečného kontaktu s našimi zákazníky, zavádíme nejrůznější preventivní opatření, která mají za cíl zajistit ochranu zdraví jak našich pracovníků, tak i zákazníků. Rádi bychom vás požádali, abyste co nejvíce využívali elektronických způsobů komunikace.

Zároveň Vás prosíme, abyste v provozovně servisu používali roušky, respirátory nebo jiné ochranné pomůcky a chránili tak pracovníky servisu a své okolí. Děkujeme.
V případě jakýchkoliv dotazů je vám plně k dispozici naše Informační centrum DACIA.

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.

Dacia - Jak aktuálně fungujeme?