rss

NOVÁ AUTA

nová auta | auto novinky | aktuality | zprávy | informace

AutoNewsletter.cz podporuje prodej nových aut


Líbí se Vám tento článek? Podělte se o něj se svými přáteli.

Mazda - informace o provozu autorizovaných prodejců a servisů

26.3.2020

Prodej vozů Mazda funguje i nadále. Všichni naši prodejci i nadále komunikují se zákazníky, jsou schopni zpracovávat poptávky a připravovat nabídky.

Vzhledem k současné situaci v souvislosti s onemocněním COVID-19 (koronavirus) je jasné, že se v každé zasažené zemi objevují obavy, ale hlavně řada otázek. Chtěli bychom Vás proto informovat o tom, jakým způsobem lze v tuto chvíli řešit Vaše požadavky směrem ke společnosti Mazda ČR a k autorizovaným prodejcům a opravcům.

Naší hlavní prioritou je ochrana zdraví a osobní pohoda našich zákazníků a zaměstnanců. Proto samozřejmě sledujeme a respektujeme všechna úřady vydaná doporučení.

Aktuální seznam všech dostupných vozů Mazda naleznete v online platformě www.mazdaihned.cz.

Naše servisy Mazda jsou Vám i nadále k dispozici – samozřejmě při respektování veškerých hygienických doporučení. Přesné informace najdete vždy na stránkách jednotlivých dealerství.

Jako globální společnost se snažíme maximálně zabezpečit kontinuitu našich obchodních služeb. Jsme si jisti, že v ne příliš vzdálené budoucnosti obnovíme standardní rozsah služeb v kvalitě, na jakou jste od Mazdy zvyklí.

V případě jakýchkoliv otázek nám neváhejte poslat e-mail na adresu info@mazda.cz a my se s Vámi spojíme tak rychle, jak jen to bude možné.

Protože si myslíme, že se budete chtít na řadu věcí zeptat, dovolili jsme si připravit pro Vás soubor základních otázek a odpovědí k současnému fungování, které najdete zde.

S přáním pevného zdraví
Alexej Kiriakovský, generální ředitel Mazda Motor ČR

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.

Mazda - informace o provozu autorizovaných prodejců a servisů