rss

Nově jmenovaný prezident společnosti Kia Motors Corporation

27.3.2020

Kia Motors Corporation dnes oznámila, že dosavadní ředitel globálních operací Ho-sung Song byl jmenován prezidentem společnosti.

Pan Song bude v nové funkci dohlížet na plnění ‚Plánu S‘ – středně- a dlouhodobé firemní strategie zaměřené na postupné budování vedoucí pozice značky KIA v automobilovém průmyslu příštích let.

Předpokládá se, že pan Ho-sung Song díky svým bohatým zkušenostem napříč obchodním řetězcem v automobilovém průmyslu i odborným poznatkům ze zahraničních a především evropských trhů, zásadním způsobem napomůže provést společnost fází přechodu k podnikání příštích let, které bude zahrnovat elektromobily a řešení mobility.

Pan Song před nástupem do dosavadní pozice odpovídal za globální operace, úspěšně působil v řadě vedoucích funkcí, např. jako president společnosti Kia Motors Europe nebo vedoucí Skupiny pro exportní plánování Kia Motors Corporation.

Strategický Plán S automobilky Kia zahrnuje přechod k elektromobilům a autonomním vozidlům z dosavadního podnikového systému zaměřeného na vozidla poháněná spalovacím motorem. Do konce roku 2025 chce značka KIA nabízet kompletní modelovou řadu 11 bateriových elektromobilů. Prostřednictvím těchto modelů plánuje KIA dosáhnout 6,6% podílu na světovém trhu s elektromobily (kromě Číny); ekologická vozidla by přitom měla představovat 25 % úhrnných prodejů značky.

Ho-sung Song – hlavní body kariéry
 - Ředitel globálních operací Kia Motors Corporation (Výkonný viceprezident)
 - Prezident společnosti Kia Motors Europe (Senior viceprezident)
 - Vedoucí Skupiny pro vývozní plánování Kia Motors Corporation (viceprezident)
 - Prezident společnosti Kia Motors France (viceprezident)

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.

Nově jmenovaný prezident společnosti Kia Motors Corporation
KIA

Líbí se Vám tento článek? Podělte se o něj se svými přáteli.