rss
Audi spouští online nabídku skladových vozů

Audi spouští online nabídku skladových vozů

11.4.2020

Audi vychází v době přetrvávajících restriktivních opatření vstříc svým klientům a spouští výhodnou online nabídku skladových vozů s dodáním až do domu.

Zákazníci se mohou prostřednictvím internetu v klidu a do nejmenších podrobností seznámit s rozsáhlou nabídkou skladových vozů a učinit objednávku i bez návštěvy autorizovaného prodejce. Zakoupený skladový vůz Audi bude následně přepraven k zákazníkovi zdarma za dodržení veškerých hygienických opatření.

„I v této nelehké době někteří klienti potřebují řešit nový vůz rychle a my se jim snažíme vyjít vstříc,“ říká Marcel Archleb, vedoucí divize Audi Porsche Česká republika. „Do projektu jsou zapojeni všichni autorizovaní prodejci. Po výběru vozu příslušný prodejce kontaktuje zájemce a dohodne s ním všechny náležitosti po telefonu či elektronicky včetně podpisu smlouvy a eventuálního financování a vše končí dovezením vozu ke klientovi v České republice. Není to tedy klasický e-shop, kde vše běží automatizovaně, stále je součástí důležitý kontakt klienta s prodejcem, byť tentokrát se nejedná o osobní kontakt.“

Aktuálně platná restriktivní opatření v souvislosti s pandemií onemocnění COVID-19 umožňují autorizovaným partnerům značky Audi poskytovat zákazníkům v omezené míře servisní služby, prodej automobilů za osobní přítomnosti zákazníků v provozovnách je však i nadále zapovězen. Audi proto spouští novou kampaň, která umožňuje v rámci aktuálních podmínek nabízet zákazníkům prodej skladových vozů Audi prostřednictvím internetu.

Skladové vozy představují i za obvyklých podmínek nejrychlejší cestu za volant nového automobilu s logem čtyř kruhů. Zákazníci mají nyní na internetu přístup k rozsáhlé nabídce skladových vozů Audi s atraktivní výbavou za výhodné ceny. I při zakoupení skladového vozu jsou samozřejmostí nadstandardní služby, mezi něž patří například prodloužená čtyřletá záruka (s omezením na 120 000 km) v sériové výbavě. Pro klienty je kromě toho připraveno profesionální poradenství s využitím telefonní nebo elektronické komunikace. Audi zajistí přepravu zakoupeného skladového vozidla k zákazníkovi zdarma.

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.

Audi spouští online nabídku skladových vozů

Líbí se Vám tento článek? Podělte se o něj se svými přáteli.