rss

Impozantní vzhled, exkluzivní charisma, to je BMW X7 Dark Shadow Edition

24.7.2020

Limitovaná edice prvního luxusního automobilu kategorie Sports Activity Vehicle nabízí jedinečné a mimořádně kvalitní designové a výbavové prvky BMW Individual. Vyrábět se bude v omezeném počtu 500 kusů a vůbec poprvé sev nabídce představí speciální barvy karoserie z programu BMW Individual pro modely BMW X7, BMW X6 a BMW X5.

BMW X7 Dark Shadow Edition se bude od srpna 2020 vyrábět v omezené sérii přibližně 500 kusů v americkém závodě BMW ve Spartanburgu. Limitovaná edice se bude prodávat na všech světových trzích a lze ji kombinovat se všemi motory nabízenými pro BMW X7. Nejvýraznějším rysem limitované edice je šedá metalická barva karoserie Frozen Arctic Grey. Toto obzvláště kvalitní barevné provedení karoserie se u modelu BMW X objevuje vůbec poprvé. Precizně sladěné exteriérové a interiérové designové a výbavové detaily propůjčují nové limitované edici BMW X7 status sběratelského vozu. Kromě šedé metalické barvy karoserie Frozen Arctic Grey, která je k dispozici výhradně pro BMW X7 Dark Shadow Edition, budou od srpna 2020 do výrobního programu v továrně BMW Spartanburg začleněny další speciální barvy karoserie z programu BMW Individual. To znamená, že modely BMW X7, BMW X6 a BMW X5 se nyní budou moci pochlubit také vysoce kvalitními laky karoserie zelená Urban Green a šedá metalíza Grigio Telesto.

Interiér limitované edice, která je nabízena v šesti- nebo sedmimístném provedení, charakterizuje působivá kombinace sportovního stylu a luxusního prostředí. Řidič a spolujezdec si užívají dokonalou sportovní atmosféru luxusního SAV v elektricky nastavitelných komfortních sedadlech s paměťovou funkcí. M kožený volant a pro BMW X7 Dark Shadow Edition speciálně vyvinuté výbavové prvky BMW Individual svědčí o nejvyšší úrovni exkluzivity. Speciální atmosféru uvnitř vytváří také celokožené čalounění BMW Individual Merino ve specifickém dvoubarevném provedení modrá Night Blue/černá s kontrastními švy, stejně jako alcantarové čalounění stropu BMW Individual ve tmavě modrém provedení Night Blue. Horní část palubní desky a dveřní loketní opěrky jsou čalouněné kůží Nappa v modré barvě Night Blue. Černou kůží Merino je potažena spodní část palubní desky a zadní části opěradel. K fascinující auře interiéru navíc přispívá černé obložení interiéru BMW Individual Fine Black s hliníkovými ozdobnými prvky. Jedinečný design středové konzoly podtrhuje leskle černé obložení interiéru BMW Individual Piano Black s logem této limitované edice. 

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.

Impozantní vzhled, exkluzivní charisma, to je BMW X7 Dark Shadow Edition Impozantní vzhled, exkluzivní charisma, to je BMW X7 Dark Shadow Edition Impozantní vzhled, exkluzivní charisma, to je BMW X7 Dark Shadow Edition Impozantní vzhled, exkluzivní charisma, to je BMW X7 Dark Shadow Edition Impozantní vzhled, exkluzivní charisma, to je BMW X7 Dark Shadow Edition
BMW , SUV

Líbí se Vám tento článek? Podělte se o něj se svými přáteli.