rss

Ford Transit Connect je pro fleetové provozovatele nyní ještě přitažlivější

22.10.2020

Ford Transit Connect prošel významným zdokonalením, zaměřeným zejména na potřeby fleetových zákazníků.

„Transit Connect je ve vozových parcích evropských firem oblíbený již dnes a díky nejnovějším vylepšením bude pro zákazníky ještě přitažlivější,“ řekl Hans Schep, ředitel divize užitkových vozů ve Ford of Europe. „Snížení spotřeby a emisí při současném navýšení nosnosti jim umožní převážet ještě více nákladu při zachování maximální hospodárnosti.“

Nízká spotřeba paliva a emise CO2 pomohou provozovatelům snížit provozní náklady i emise skleníkových plynů.

Nejvyšší technicky přípustná hmotnost vozidla nyní u vybraných variant Transitu Connect dosahuje hodnoty až 2501 kg, přičemž užitečné zatížení vzrostlo na 982 kg.1 Ford zároveň na vybrané trhy uvádí vysoký stupeň výbavy Limited se stylovým exteriérem a prémiově vybaveným interiérem.

 

Optimalizované provozní vlastnosti

V přímé reakci na přání zákazníků zvýšil Ford užitečné zatížení Transitu Connect o 79 kg, na 982 kg, aniž by tím jakkoliv utrpěla všestrannost nebo hospodárnost modelu. K vyšší nosnosti přispěla např. optimalizace nabízených konfigurací kol a pneumatik

I zákazníci, kteří vyžadují model s maximální hmotností 2501 kg a užitečným zatížením 982 kg, mohou podle svých provozních potřeb vybírat z několika konfigurací hnacího řetězce. Motor 1.5 EcoBlue v provedení 74 nebo 88 kW lze kombinovat se šestistupňovou manuální, popřípadě osmistupňovou samočinnou převodovkou.

Po důkladném testování Ford také schválil používání hydrogenovaného oleje jako paliva v motorech 1.5 EcoBlue. Výkon motoru ani požadavky na jeho údržbu tím nebudou nijak dotčeny.

 

Stupeň výbavy Limited

Nová úroveň výbavy Limited pro Transit Connect přináší 16palcová kola z lehké slitiny v povrchové úpravě Sparkle Silver a lakování krytů vnějších zpětných zrcátek, dveřních klik i bočních ochranných prvků v barvě karoserie. Řidičům jízdu usnadní a zpříjemní vyhřívaná sedadla nebo dešťový a světelný senzor.

Transit Connect Limited byl dříve nabízen pouze ve Velké Británii a Irsku, nově je však k dostání také na vybraných trzích s levostranným řízením.

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.

Ford Transit Connect je pro fleetové provozovatele nyní ještě přitažlivější

Pokud se zabýváte prodejem nových automobilů a chcete zvýšit efektivitu prodeje, seznamte se s aplikacemi, které jsou moderním multiplexem, nezbytným pro podporu prodeje nových automobilů.


AUTO-LINK
Ing. Jiří Šochman
vedoucí projektu
777 455 646
sochman@auto-link.cz

Líbí se Vám tento článek? Podělte se o něj se svými přáteli.