rss

„Nejsvůdnější kabriolet světa“ je Lexus

13.1.2021

Lexus LC 500 Convertible získal ocenění Nejlepší kabriolet roku 2021


Web carwow.co.uk se zaměřuje na poradenství pro zájemce o nové i ojeté vozy. Má zhruba pět milionů čtenářů a je uznávaným a oblíbeným zdrojem informací a odborných názorů pro spotřebitele.


„Vzhled tohoto vozu je absolutně podmanivý. Jde o skutečně nádherný kabriolet s ohromujícím interiérem. Takže se pohodlně usadíte, stáhnete střechu a vychutnáváte si obdivné pohledy lidí, které míjíte,“ říká Mat Watson, obsahový ředitel webového srovnávače carwow.co.uk.


„Nejsvůdnější kabriolet světa“
Hlavní návrhář Tadao Mori s celým týmem byl odhodlán vytvořit „nejsvůdnější kabriolet světa“, zachovávající dynamické a současně elegantní křivky coby charakteristický znak kupé. Tento úkol zahrnoval i konstrukci zbrusu nové stahovací látkové střechy s promyšleným mechanismem, jenž umožňuje složit střechu do velmi malého prostoru bez zasahování do zavazadelníku. Díky použitému uspořádání a speciálnímu krytu zavazadelníku je elegantní stylistické provedení zadní partie dokonale sladěno se zbytkem karoserie.


Podobně díky pečlivému odladění systému klimatizace, použití aerodynamických prvků napříč celým vozidlem a účinnému potlačení proudění vzduchu a utlumení hluku je zaručeno cestovní pohodlí s nataženou i staženou střechou. Zpevnění struktury karoserie na klíčových místech se odrazilo v zachování postoje a agility vozu.


O pohon LC 500 Convertible se stará atmosférický motor 5,0 V8 s maximálním výkonem 464 koní. Ten ve spojení s desetistupňovou automatickou převodovkou Direct Shift uděluje vozu zrychlení z nuly na 100 km/h v pěti sekundách za vzrušujícího zvukového doprovodu, který si řidič o to více vychutná se staženou střechou.

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.

„Nejsvůdnější kabriolet světa“ je Lexus „Nejsvůdnější kabriolet světa“ je Lexus „Nejsvůdnější kabriolet světa“ je Lexus „Nejsvůdnější kabriolet světa“ je Lexus „Nejsvůdnější kabriolet světa“ je Lexus „Nejsvůdnější kabriolet světa“ je Lexus „Nejsvůdnější kabriolet světa“ je Lexus „Nejsvůdnější kabriolet světa“ je Lexus „Nejsvůdnější kabriolet světa“ je Lexus

Pokud se zabýváte prodejem nových automobilů a chcete zvýšit efektivitu prodeje, seznamte se s aplikacemi, které jsou moderním multiplexem, nezbytným pro podporu prodeje nových automobilů.


AUTO-LINK
Ing. Jiří Šochman
vedoucí projektu
777 455 646
sochman@auto-link.cz

Líbí se Vám tento článek? Podělte se o něj se svými přáteli.