rss

CUPRA slaví své 3. výročí – I.

22.2.2021

CUPRA slaví své třetí výročí a zahajuje novou éru modelem CUPRA Born.

První 100% elektromobil CUPRA bude jako impulz pro transformaci obchodního modelu společnosti nabízen na bázi předplatného. Předseda představenstva značky CUPRA Wayne Griffiths: „V roce 2021 hodláme zdvojnásobit objem prodeje z loňského roku a dosáhnout 10% podílu na celkovém prodeji společnosti SEAT“. Značka rozšíří prodejní síť na 800 partnerů a otevře nový City Garage Store v centru Mnichova. Světová premiéra modelu Formentor VZ5: CUPRA slaví své výročí prezentací skutečného klenotu. Firma rozšiřuje svůj lifestylový svět partnerstvím se společnostmi Wilson a De Antonio Yachts a s Vincem Gerardisem.

CUPRA míří do nové éry. Tři roky po své premiéře v Terramaru vstupuje tato automobilová značka do klíčového roku 2021. V něm se stane impulzem pro pokračující transformaci společnosti. Šesti externě nabíjitelnými hybridními verzemi a svým historicky prvním 100% elektromobilem CUPRA Born také dokáže, že elektrifikace a sportovní výkony tvoří dokonalou kombinaci.

Tým značky CUPRA odhalil plány pro budoucnost v rámci oslav jejího třetího výročí na virtuální platformě CUPRA e-Garage.

CUPRA se stává součástí každodenního života 

CUPRA překonává od svého založení v roce 2018 veškerá původní očekávání. Celkem tato značka prodala již 65 000 vozů a roste dvouciferným tempem. Po uvedení nové produktové řady a představení Formentoru, prvního modelu vyvinutého exkluzivně pro značku CUPRA, došlo k dalšímu urychlení růstu. V lednu 2021 se CUPRA stala nejrychleji rostoucí značkou a dosáhla druhého měsíčního prodejního rekordu v řadě.

CUPRA Born: začátek nové éry

Představení sériově vyráběného modelu CUPRA Born, který dostal název po velmi moderní barcelonské čtvrti, jež inspirovala jeho vznik, bude impulzem pro transformaci společnosti. Wayne Griffiths k tomu říká: „CUPRA Born přinese svým podnětným designem a okamžitými výkony revoluci na trh elektricky poháněných vozů. Toto vozidlo zvýší ziskovost společnosti a ziskovou marži značky. CUPRA Born navíc přispěje ke snižování globálních emisí CO2 a plnění evropských cílů. Tímto vozem s emocionálním nábojem a sportovním charakterem chceme přispět k elektrifikaci Španělska a světa. A rovněž chceme, aby se nová generace mladých vyzývatelů stala součástí této transformace. Proto budeme toto vozidlo nabízet také na základě předplatného s měsíčním poplatkem za jeho používání a další související služby.“

CUPRA rozšiřuje svůj svět

Kompletní produktovou řadu a globální prodejní síť doplní třetí pilíř strategie značky CUPRA, který spočívá ve vytváření nových zážitků a expanzi do nových teritorií s vizí inspirovat svět z Barcelony. Antonino Labate, ředitel strategie, obchodního rozvoje a provozních činností značky CUPRA, oznámil novou spolupráci se společností De Antonio Yachts, výrobcem designových vysokovýkonných jachet se sídlem v Barceloně. Obě značky již spolupracují na designu D28 De Antonio CUPRA, jachty v ikonických barvách výrobce automobilů. Člen nejvyššího vedení značky CUPRA uvedl, že budoucí ambicí obou značek je konstrukce jachty s hybridním pohonem.

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.

CUPRA slaví své 3. výročí – I. CUPRA slaví své 3. výročí – I. CUPRA slaví své 3. výročí – I. CUPRA slaví své 3. výročí – I. CUPRA slaví své 3. výročí – I. CUPRA slaví své 3. výročí – I. CUPRA slaví své 3. výročí – I. CUPRA slaví své 3. výročí – I. CUPRA slaví své 3. výročí – I. CUPRA slaví své 3. výročí – I. CUPRA slaví své 3. výročí – I.

Pokud se zabýváte prodejem nových automobilů a chcete zvýšit efektivitu prodeje, seznamte se s aplikacemi, které jsou moderním multiplexem, nezbytným pro podporu prodeje nových automobilů.


AUTO-LINK
Ing. Jiří Šochman
vedoucí projektu
777 455 646
sochman@auto-link.cz

Líbí se Vám tento článek? Podělte se o něj se svými přáteli.