rss

Zcela nová KONA N s osmistupňovou převodovkou N DCT a motorem 2.0 Turbo

7.4.2021

Společnost Hyundai Motor zveřejnila nové podrobnosti o zcela novém modelu KONA N.

První vysokovýkonné SUV společnosti bude dodáváno s osmistupňovou dvouspojkovou převodovkou, známou pod označením N DCT, jejíž spojky pracují v olejové lázni. Řidiči si užijí ještě větší radost z jízdy díky jejím specifickým funkcím pro mimořádně sportovní výkony.

N DCT poskytuje podmanivé zážitky jako při jízdě se sekvenční převodovkou, a to při zachování komfortu automatické převodovky.
„Zařazením převodovky N DCT do nabídky rozšiřujeme filozofii ‚radosti z jízdy‘, vyznávanou značkou N,“ říká Andreas-Christoph Hofmann, viceprezident společnosti Hyundai Motor Europe, odpovědný za marketing a produkt. „KONA N je opravdu ‚ostré SUV‘ – mimo jiné i díky této převodovce s řadou specifických funkcí pro velmi sportovní jízdu.“

Zcela nová KONA N, vybavená převodovkou N DCT, bude nejnovějším členem rodiny Hyundai N, produktové řady vysokovýkonných modelů Hyundai, inspirovaných motoristickým sportem. Zcela nová KONA N kombinuje nekompromisní výkony modelu N s komfortem a praktičností SUV. Fanoušci sportovních výkonů ocení motor 2.0 T GDI s nejvyšším výkonem 280 k. Tato jednotka se vyznačuje vyváženou charakteristikou s důrazem na vysoký točivý moment a výkon ve středních a vysokých otáčkách. Vyšší točivý moment umožňuje řidiči lépe využívat výkonový potenciál motoru i v každodenních jízdních situacích. Nová výkonová charakteristika motoru zlepšuje také zrychlení ve středních a vysokých rychlostech. Motor poskytuje konzistentně vysoké výkony v širokém rozsahu venkovních teplot.
Podrobnější informace budou zveřejněny zanedlouho.

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.

Zcela nová KONA N s osmistupňovou převodovkou N DCT a motorem 2.0 Turbo Zcela nová KONA N s osmistupňovou převodovkou N DCT a motorem 2.0 Turbo

Líbí se Vám tento článek? Podělte se o něj se svými přáteli.