Nový Land Rover Discovery připraven ke zkušebním jízdám 12.5.2021

Začněte dobrodružství v novém Discovery Land Rover. Přesvedčte se o jeho výjimečné všestrannosti, zdokonalených technologiích a vytříbeném designu.

BEZKONKURENČNÍ VŠESTRANNOST

Nikdy nevíte, kdy a v kolika se vydáte na další cestu. S novým Discovery se sedmi pohodlnými sedadly včetně několika kotevních bodů ISOFIX a flexibilními možnostmi uspořádání sedadel budete vždy připraveni. Zavazadlový prostor o objemu až 2 3911 litrů zajišťuje dostatek místa pro všechna vaše zavazadla, nákupy i čtyřnohé parťáky.

ŠPIČKOVÉ TECHNOLOGIE SKRZ NASKRZ

Technologie v novém Discovery jsou inteligentní a intuitivní. O maximálně komfortní ovládání funkcí se stará nový informační a zábavní systém Pivi Pro2 , který se pyšní hlasovým ovládáním a dotykovou obrazovkou s vysokým rozlišením a úhlopříčkou 11,4". Se souborem vyspělých asistenčních systémů včetně 3D prostorové kamery a asistenta varování před zadní kolizí bude každá vaše cesta snazší a bezpečnější.      

NEZAMĚNITELNÝ, ÚČELNÝ A VYTŘÍBENÝ DESIGN

Už na první pohled si povšimnete nižšího, širšího postoje, který novému Discovery dodává ještě působivější vzhled. Po nastoupení vás obklopí všudypřítomný komfort, praktičnost a špičkové materiály. Nebo by se vám spíš líbil sportovnější design verze R-Dynamic? Discovery vám otevírá svět netušených objevů.

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.


Líbí se Vám tento článek? Podělte se o něj se svými přáteli.

Novinky o autech Land Rover


27.12.2019

  Land Rover , skladové vozy

Land Rover vždy najde tu správnou cestu - bez ohledu na terén

I letos se můžeme s radostí ohlédnout za rokem nabitým událostmi.


22.2.2022

  Land Rover , SUV

Nový Range Rover – exkluzivní v každém detailu

Nový Range Rover se pyšní interiérem, který v detailním, intuitivním a moderním provedení mistrně kombinuje špičkový komfort a nejnovější technologie. Elegantní, precizně zpracované povrchy z ušlechtilých materiálů vytvářejí moderní, luxusní a harmonický interiér.