Nový Range Rover – exkluzivní v každém detailu 22.2.2022

Nový Range Rover se pyšní interiérem, který v detailním, intuitivním a moderním provedení mistrně kombinuje špičkový komfort a nejnovější technologie. Elegantní, precizně zpracované povrchy z ušlechtilých materiálů vytvářejí moderní, luxusní a harmonický interiér.

MODERNÍ ELEGANCE INTERIÉRU 
Po usednutí do nového vozu Range Rover si okamžitě všimnete architektonické lehkosti jeho velkoryse pojatého interiéru. Díky důmyslně navrženému barevnému schématu vzniká jedinečný plovoucí efekt čalounění stropu. Plovoucí a zakřivený je také dotykový displej s úhlopříčkou 13,1", který díky haptické odezvě poskytuje nesrovnatelný uživatelský zážitek. 

ŠPIČKOVÉ ŘEMESLNÉ ZPRACOVÁNÍ
Skutečný luxus je víc než jen působivý design. Exkluzivní interiér nového vozu Range Rover zahrnuje umělecky zpracované dýhy z pravého dřeva, čisté kovové komponenty a precizně vyladěný design dalších prvků. Celkový výsledek je umně vyváženou kombinací špičkového řemeslného zpracování, udržitelných materiálů a elegantního designového jazyka.

NADMÍRU PŘÍJEMNÝ PROSTOR, KTERÝ SPOJUJE LUXUS S UDRŽITELNOSTÍ
Interiér nového vozu Range Rover je plný ekologicky šetrných, udržitelných a pokrokových řešení, jako je tkanina Ultrafabrics™ a vlněná směs Kvadrat™. Tyto moderní textilie nabízejí stejně příjemné vlastnosti jako čalounění z jemné kůže. Nepocházejí však ze živočišných zdrojů, takže jsou bez alergenů a bez zápachu a jsou antimikrobiální a mimořádně lehké. Volba je na Vás.

INTERIÉR RANGE ROVER SV SIGNATURE SUITE
Nový Range Rover SV je exkluzivní interpretací personalizovaného luxusu ve stylu značky Range Rover, za kterou stojí divize Special Vehicle Operations. Pyšní se luxusním interiérem, který zaujme především samostatnými zadními sedadly Business Class Comfort Plus. Čtyřmístné provedení interiéru SV Signature Suite poskytne cestujícím na zadních sedadlech naprosto exkluzivní zážitek z jízdy, který marně hledá konkurenci.

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.


Líbí se Vám tento článek? Podělte se o něj se svými přáteli.

Novinky o autech Land Rover


12.5.2021

  Land Rover

Nový Land Rover Discovery připraven ke zkušebním jízdám

Začněte dobrodružství v novém Discovery Land Rover. Přesvedčte se o jeho výjimečné všestrannosti, zdokonalených technologiích a vytříbeném designu.


22.3.2022

  Land Rover , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon , luxusní vozy , SUV

Nový Range Rover i jako plug-in hybrid

Spojení moderního luxusu vozů Range Rover s bezkonkurenční kultivovaností. Každá jízda přináší pocit výjimečnosti.