Nový Range Rover i jako plug-in hybrid 22.3.2022

Land Rover přináší nový Range Rover nyní i v plug-in hybridní verzi. Vše pro Vaše pohodlí.

Každý aspekt vozu Range Rover zaručuje dokonalý zážitek z jízdy – od elektricky ovládaných dveří po sedadla s masážní funkcí „lávové kameny“. Luxusní sedadla vzadu nabízí komfort čtyřsedadlové konfigurace a praktičnost pětimístného uspořádání, s dotykovou ovládací obrazovkou pro zadní sedadla a na přání dodávaným paketem Comfort Plus Pack. Dlouhý rozvor a sedm sedadel nabízí bezkonkurenční zážitek z jízdy. Sedm dospělých cestujících si může například vychutnat vyhřívaná sedadla čalouněná semianilinovou kůží nebo využít porty USB‑C či pracovní osvětlení.

Vylepšete charakteristické dělené víko zavazadlového prostoru vozu Range Rover sestavou pro příležitostné sezení, která zahrnuje sedací plochy čalouněné kůží, reproduktory a osvětlení ve víku zavazadlového prostoru.

Díky zřetelnějšímu osvětlení uvidíte v noci více a budete tak jezdit bezpečněji. Digitální LED světlomety s charakteristickými světly pro denní svícení, projekcí obrazu a adaptivními světlomety vpředu využívají údaje navigace k preventivnímu sledování silnice před vozidlem.

Dokonale integrovaná konektivita a praktičnost v každém ohledu

Pivi Pro je náš dosud nejintuitivnější informační a zábavní systém. Prvky standardní výbavy: 

  • elegantní zakřivená dotyková obrazovka s úhlopříčkou 13,1" s haptickou odezvou
  • nově navržené rozhraní
  • bezdrátové aktualizace softwaru
  • Apple CarPlay® (bezdrátové připojení)2
  • Android AutoTM (bezdrátové připojení)3

Budete mít rovněž k dispozici následující prémiové funkce:

  • rychlé spuštění
  • umělá inteligence
  • zcela nový inteligentní navigační systém4
  • 2D a 3D mapy s automatickými aktualizacemi
  • informace o dopravní situaci v reálném čase

Ovládejte systém Pivi Pro prostřednictvím elegantní zakřivené obrazovky s úhlopříčkou 13,1". Dokonale integrovaná dotyková obrazovka využívá haptickou odezvu, která nabízí příjemnější zážitek při používání a napomáhá tak intuitivnímu procházení a ovládání systémů vozu Range Rover.

Na interaktivním displeji řidiče s úhlopříčkou 13,7" si můžete vybrat řadu rozvržení včetně zobrazení 3D navigace přes celou obrazovku, jízdních informací nebo rychle zjistit, jaká hudba právě hraje.

Na přání dodávaný průhledový displej (HUD) promítá na čelní sklo důležité informace. Barevný displej umožňuje snadno zkontrolovat rychlost, zařazený převodový stupeň a navigační pokyny. Zábavní systém pro cestující na zadních sedadlech má dvě obrazovky s úhlopříčkou 11,4" s vysokým rozlišením, které nabízí zrcadlení obrazovky a možnost připojení zařízení přes rozhraní HDMI. Cestující mohou sledovat své oblíbené pořady nebo připojit konzoli a užívat si zábavu během jízdy.

Nový Range Rover je nyní dostupný také ve dvou plug-in hybridních verzích (PHEV) s vysokým dojezdem, a stává se tak nekompromisním průkopníkem naší elektrifikované budoucnosti. Tyto verze v sobě snoubí více než 70 let výkonu a legendárních schopností v terénu s elegancí a bezprostředností elektrického pohonu. Tato kombinace našim vozům dodává novou úroveň udržitelného luxusu.

PHEV modely jsou dostupné ve dvou verzích: P440e a P510e. Obě verze kombinují šestiválec o objemu 3,0 l s elektromotorem o výkonu 105 kW (143 k). Zážehový motor verze P440e má výkon 360 k, motor verze P510e 400 k. Hybridní pohony poskytují bezkonkurenční výkon s dojezdem čistě na elektřinu podle WLTP až 113 km a pomáhají snížit emise CO2 na pouhých 18 g/km.

Další krok kupředu: Oba modely Range Rover Plug-in Hybrid je možné rychle nabíjet stejnosměrným proudem o výkonu až 50 kW, což umí jen málo jiných PHEV modelů. S funkcí rychlého nabíjení akumulátor nabijete z 0 na 80 % za méně než jednu hodinu.

Plug-in hybridní pohonné jednotky s delším dojezdem jsou zárukou vždy té nejlepší volby pohonu a nižších lokálních emisí CO2. Systém prediktivní optimalizace spotřeby energie spolupracuje s navigací a GPS. Při vjezdu do nízkoemisních zón nebo dopravních zácp automaticky aktivuje elektrický pohon a optimalizuje tak hospodárnost.

 

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.


Líbí se Vám tento článek? Podělte se o něj se svými přáteli.

Novinky o autech Land Rover


22.2.2022

  Land Rover , SUV

Nový Range Rover – exkluzivní v každém detailu

Nový Range Rover se pyšní interiérem, který v detailním, intuitivním a moderním provedení mistrně kombinuje špičkový komfort a nejnovější technologie. Elegantní, precizně zpracované povrchy z ušlechtilých materiálů vytvářejí moderní, luxusní a harmonický interiér.


12.5.2022

  Land Rover , Nová generace , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon , SUV

Premiéra nového modelu Range Rover Sport

Třetí generace modelu Range Rover Sport je nesmírně dynamická a napříč celou modelovou řadou doslova elektrizující: vůz bude dostupný jako mild hybrid, plug-in hybrid a od roku 2024 také s ryze elektrickým pohonem.