Limitovaná edice F-PACE SVR Edition 1988 16.6.2022

Zjevil se odnikud a všechny nechal za sebou. Svými dnes legendárními závodními úspěchy Jaguar XJR-9 ve své době vzbudil velký rozruch. Právě tento památný okamžik dnes oživuje limitovaná edice Jaguar F-PACE SVR Edition 1988. Ta na sebe strhává pozornost především zcela výjimečným vzhledem. 

Limitovanou edici tvoří pouhých 394 vozů. Každý z nich je jedinečný a skládá poctu historické legendě. Ve výbavě samozřejmě není nouze o špičkové technologie a záplavu moderního luxusu. Jaguar dnes inspiruje nejen oddané fanoušky motoristických závodů. Tento vůz uchvátí každého, kdo ho uvidí nebo uslyší. A možná tomu tak bude i po následujících 34 let.

Jaguar F-PACE SVR Edition 1988 je výjimečný v každém ohledu, od pozoruhodného laku Midnight Amethyst až po zlatavé akcenty a 22″ kola z lehké slitiny v odstínu Champagne Gold. Protože se jedná o nejexkluzivnější z modelů F-PACE, charakteristické červené písmeno „R“ ve znaku SVR je zde v černém provedení. Osvětlené prahové lišty opatřené logem „Edition 1988“ jsou dalším připomenutím vysokého postavení značky Jaguar ve světě automobilových závodů.

Samozřejmě se počítá i to, co ukrývá pod kapotou. A že toho není málo. Kromě silného přeplňovaného motoru V8 o objemu 5,0 l s výkonem 550 k spoléhá model F-PACE SVR Edition 1988 na celou řadu důmyslných prvků výbavy. Vyhřívaná a chlazená sedadla Performance SVR čalouněná semianilinovou kůží, dekorativní obložení z uhlíkového kompozitu a posuvné panoramatické střešní okno jsou důkazem spojení exkluzivního stylu s dokonalou funkčností.

Detail zakázkové výroby "SV Bespoke", který se nachází na bocích palubní desky, bezpochyby potěší všechny majitele vozu.

 

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.


Líbí se Vám tento článek? Podělte se o něj se svými přáteli.

Novinky o autech


15.6.2022

  užitkové vozy

Displej v novém modelu Amarok

Prémiový pick-up značky Volkswagen Užitkové vozy oslaví brzy svou premiéru. Dalším jeho „highlightem“ je interiér. V novém modelu Amarok bude displej centrální ovládací jednotky uložen vertikálně. Velká obrazovka nabízí lepší přehled a rozsáhlé možnosti ovládání. 


17.6.2022

  Ford

Ford – program Driving Skills for Life

Přednášky Ford Driving Skills For Life (DSFL) přiblížily 450 studentům středních a vysokých škol po České republice svůj inovativní přístup k osvětě mladých řidičů. Účastníci byli poučeni o rizicích silničního provozu i o tom, jak se správně zachovat v krizových situacích. To vše pomocí teoretických a praktických cvičení. Hlavním přednášejícím proběhlé akce byl bývalý rallye jezdec, zakladatel Driving Academy a vedoucí instruktor programu Ford DSFL Martin Semerád. Osvětová kampaň po školách předcházela hlavnímu eventu, který se letos vrací i do České republiky.