Nový Range Rover je připraven u Vašeho prodejce Land Rover 6.7.2022

Čekání je u konce - buďte mezi prvními, kdo se seznámí s jeho exkluzivním interiérem a výjimečným výkonem.

Rezervujte si zkušební jízdu a vyzkoušejte si nový Range Rover na vlastní kůži.

Nový Range Rover je synonymem luxusního cestování. Pečlivě zpracované ušlechtilé materiály a individuálně sladěné dekorativní prvky splní všechny Vaše sny o cestování v luxusu.

Nový Range Rover s výjimečnou lehkostí kombinuje nadčasový design a inovativní technologie. Díky intuitivnímu informačnímu a zábavnímu systému Pivi Pro můžete mnoho funkcí ovládat hlasovými příkazy.

Nový Range Rover má elektronicky řízené vzduchové odpružení a změnou nastavení výšky podvozku se vždy dokonale přizpůsobí aktuálním jízdním podmínkám. Výkonný systém pohonu všech kol automaticky rozděluje dostupný výkon mezi jednotlivá kola a zajišťuje tak špičkový zážitek z jízdy i mimo zpevněné cesty. Využijte příležitosti si nový Range Rover vyzkoušet.

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.


Líbí se Vám tento článek? Podělte se o něj se svými přáteli.

Novinky o autech Land Rover


12.5.2022

  Land Rover , Nová generace , elektrický pohon , elektromobily , hybridní pohon , SUV

Premiéra nového modelu Range Rover Sport

Třetí generace modelu Range Rover Sport je nesmírně dynamická a napříč celou modelovou řadou doslova elektrizující: vůz bude dostupný jako mild hybrid, plug-in hybrid a od roku 2024 také s ryze elektrickým pohonem.


29.7.2022

  Land Rover , SUV

Range Rover: Luxus na cesty v moderním hávu

Nový Range Rover je synonymem luxusního cestování. Pečlivě zpracované ušlechtilé materiály a individuálně sladěné dekorativní prvky splní všechny Vaše sny o cestování v luxusu.