Range Rover: Luxus na cesty v moderním hávu 29.7.2022

Nový Range Rover od Land Rover je synonymem luxusního cestování. Pečlivě zpracované ušlechtilé materiály a individuálně sladěné dekorativní prvky splní všechny Vaše sny o cestování v luxusu.

Luxus a komfort jsou v novém modelu Range Rover definovány také s ohledem na udržitelnost – jako plug-in hybrid se vůz pyšní emisemi CO2 pod 30 g/km. Zážehový šestiválec Ingenium o objemu 3,0 l s elektromotorem o výkonu 105 kW je dostupný pro verze P440e nebo P510e.

Každý aspekt vozu Range Rover zaručuje dokonalý zážitek z jízdy – od elektricky ovládaných dveří po sedadla s masážní funkcí „lávové kameny“. Luxusní sedadla vzadu nabízí komfort čtyřsedadlové konfigurace a praktičnost pětimístného uspořádání, s dotykovou ovládací obrazovkou pro zadní sedadla a na přání dodávaným paketem Comfort Plus Pack. Dlouhý rozvor a sedm sedadel nabízí bezkonkurenční zážitek z jízdy. Sedm dospělých cestujících si může například vychutnat vyhřívaná sedadla čalouněná semianilinovou kůží nebo využít porty USB‑C či pracovní osvětlení. Vylepšete charakteristické dělené víko zavazadlového prostoru vozu Range Rover sestavou pro příležitostné sezení, která zahrnuje sedací plochy čalouněné kůží, reproduktory a osvětlení ve víku zavazadlového prostoru.

Moderní technologie jsou jedním ze stavebních kamenů jízdního komfortu a agilnosti nového modelu Range Rover. K inovacím, které jsou součástí standardní výbavy, patří elektronicky řízené vzduchové odpružení využívající údaje z navigačního systému. Před blížící se zatáčkou systém uzpůsobí jízdní vlastnosti vozu tak, aby jí projel hladce a ladně, ať už bude jakkoli ostrá.Chytré technologie nového modelu Range Rover o sobě dají vědět ještě předtím, než usednete za volant. Až se budete blížit k vozu, jeho snímače okolního prostředí aktivují výsuvné kliky dveří, a elektricky ovládané dveře s měkkým dovíráním se postarají o pohodlný a elegantní nástup do vozu.

Díky zřetelnějšímu osvětlení uvidíte v noci více a budete tak jezdit bezpečněji. Digitální LED světlomety s charakteristickými světly pro denní svícení, projekcí obrazu a adaptivními světlomety vpředu využívají údaje navigace k preventivnímu sledování silnice před vozidlem.

3D prostorová kamera využívá zobrazení ClearSight Ground View8, které v podstatě umožňuje vidět „skrz“ kapotu, zatímco manévrovací světla osvětlují zem při nízké rychlosti a bezpečně vám pomohou navést vůz do těsných prostor.

Novinkou pro značku Land Rover je systém řízení všech kol, který je součástí standardní výbavy a který zaručuje ještě kultivovanější jízdní projev se stabilitou ve vysokých rychlostech a vylepšenou agilitou při nízkých rychlostech. Toto je nejlépe ovladatelný Range Rover všech dob.

 

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.


Líbí se Vám tento článek? Podělte se o něj se svými přáteli.

Novinky o autech Land Rover


6.7.2022

  Land Rover , SUV

Nový Range Rover je připraven u Vašeho prodejce Land Rover

Čekání je u konce - buďte mezi prvními, kdo se seznámí s jeho exkluzivním interiérem a výjimečným výkonem.


5.8.2022

  Land Rover , elektrický pohon , elektromobily , SUV

Sportovní elegance: Nový Range Rover Sport

Sportovní charakter je v jeho DNA hluboce zakořeněn už po několik generací. Nejvýraznějším symbolem inovativního charakteru tohoto vozu je jeho neustále zdokonalovaná jízdní dynamika. Od majestátního vzhledu až po jemně propracované prvky interiéru – Range Rover Sport je moderní definicí sportovního luxusu.