Mitsubishi Eclipse Cross PHEV 14.3.2023

Společnost Mitsubishi Motors v listopadu 2021 obnovila svoji značku Ralliart a zahájila prodej speciálních edicí, resp. dílů a příslušenství na japonském trhu. Účast v motoristických soutěžích formou technické podpory pro Team Mitsubishi Ralliart je z pohledu Mitsubishi Motors příležitostí ukázat konstrukční um a zážitky spojované s vozy Mitsubishi.

Jako s ochutnávkou pro české a slovenské zákazníky nyní přichází dovozce M Motors CZ s ukázkou doplňků Ralliart na jednom z modelů.

„Nechceme zůstávat pozadu a rádi nabídneme také našim zákazníkům možnost upravit si svůj vůz v duchu Ralliart. Momentálně máme tento kit připravený pro model Eclipse Cross PHEV se špičkovým pohonem 4x4 S-AWC“, říká Vladimír Hejna, obchodní ředitel M Motors CZ.

„Na přání je tedy možné tento kit individuálně objednat a nainstalovat na vůz stejně jako například oblíbený Sport paket. Jsme si jisti, že tak našim klientům dopřejeme možnost další personalizace vozu, nyní v duchu motorsportu, který je pro Mitsubishi vždy velmi důležitý“, doplňuje Hejna.

Stylingový Kit Ralliart obsahuje

  • Přední sportovní spojler
  • Boční prahy
  • Zadní spojler
  • Startovací tlačítko
  • Zadní střešní spojler
  • Speciální lapače nečistot RA
  • Velurové koberce
  • Boční polepy
  • Černé logo na kapotu

Team Mitsubishi Ralliart s technickou podporou společnosti Mitsubishi Motors se vloni zúčastnil rallyové soutěže Asia Cross Country Rally (AXCR) s upraveným pick-upem Triton (L200). Team Mitsubishi Ralliart je soukromý závodní tým ve vlastnictví thajské společnosti TANT SPORTS; ředitelem týmu je Hiroši Masuoka, dvojnásobný vítěz Dakarské rallye v letech 2002 a 2003.

 

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.


Líbí se Vám tento článek? Podělte se o něj se svými přáteli.

Novinky o autech


14.3.2023

  KIA , elektrický pohon , elektromobily

KIA: Sníh není pro elektromobily překážkou

Profesionální závodníci ocenili okamžitou akceleraci a jízdní vlastnosti elektrické Kia Niro EV. Zkušební jízdy na sněhu se uskutečnily u příležitosti představení nové řady pneumatik Nokian Tyres Snowproof 2. K vyšší bezpečnosti elektromobilů přispívá lepší přilnavost k vozovce a rychlejší odezva elektromotoru.


15.3.2023

  KIA , elektrický pohon , elektromobily , SUV

Kia EV9 odhalena

Značka Kia odhalila kompletní podobu exteriéru a interiéru svého nejnovějšího a největšího elektromobilu EV9. První čistě elektrická vlajková loď značky se třemi řadami sedadel, je stěžejním krokem v rámci proměny značky Kia v poskytovatele řešení trvale udržitelné mobility.