Hyundai i30 v limitované edici Family 29.3.2023

Vyberte si nejprodávanější vůz českých rodin za 2022 i 2021 s prémií až 65 000 Kč.

Představujeme Hyundai i30 v limitované edici Family. Je dostupný jako prostorné kombi, elegantní a současně praktický fastback nebo sportovně střižený hatchback. S úspornými motory včetně čtyřválcového 1,5i 110 k, moderní konektivitou a bohatou výbavou.

Součástí nabídky je i 50 % zvýhodnění na příslušenství, financování s navýšením jen 0,99 % a všechny další benefity Hyundai vč. zimních pneumatik zdarma.


Více o akční nabídce
Zdroj: www.hyundai.cz
 

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.


Líbí se Vám tento článek? Podělte se o něj se svými přáteli.

Novinky o autech


29.3.2023

  Škoda , elektrický pohon , elektromobily , SUV

Devátý studentský vůz Škoda

Devátý studentský vůz Škoda bude elektrizující jako nikdy předtím a zároveň v sobě ponese objevitelského ducha. 29 studentů staví v letošním ročníku multifunkční koncept vozu na bázi elektrického SUV Škoda Enyaq iV, který je uzpůsoben pro kempování a zastane i roli mobilní kanceláře. Jejich vysněný vůz splňuje potřeby a očekávání moderních digitálních nomádů. Prvotní designové skici pro již devátý studentský vůz v pořadí navrhli studenti nedávno za podpory týmu Škoda Design.


29.3.2023

  Hyundai

Předváděcí vozy Hyundai

Předváděcí vozy jsou jako nové a dostupné ihned!