rss

NOVÁ AUTA

nová auta | auto novinky | aktuality | zprávy | informace

AutoNewsletter.cz podporuje prodej nových aut

Nový Ford Mustang BULLITT pro Evropu

6.3.2018

Světové veřejnosti se Ford Mustang BULLITT představil začátkem letošního roku na autosalonu v Detroitu. Od června se tento model začne vyrábět také pro evropské zákazníky.

Mustang BULLITT je poháněn motorem 5.0 V8, vylepšeným o otevřené sání, 87mm škrticí klapky a řídicí jednotku z modelu Shelby Mustang GT350. V evropské specifikaci bude agregát podle předpokladů dosahovat výkonu 341 kW (464 k) a točivého momentu 529 Nm.
Nabídka laků karoserie je omezena na černou Shadow Black a klasickou tmavě zelenou Dark Highland Green, kterou nosil filmový vůz.
Ke specifickým detailům nového Mustangu BULLITT patří 19palcová kola z lehké slitiny v klasickém designu „Torq Thrust“, červené brzdiče Brembo™ a imitace víčka nádrže s emblémem BULLITT.

V interiéru se objevuje plně digitální přístrojový štít, tvořený LCD displejem o úhlopříčce 12 palců. K dispozici budou sportovní sedadla Recaro. Barva švů na sedadlech, středové konzoli a palubní desce odráží zvolený odstín laku karoserie. Na palubní desce před spolujezdcem se namísto tradičního emblému Mustang nachází plaketa s pořadovým číslem vozu. 
Novinkou ve výbavě Mustangu BULLITT je funkce automatického srovnání otáček při podřazování (meziplyn). Chybět nebude ani prémiový audiosystém B&O PLAY o výkonu 1 000 wattů 
s 12 reproduktory. 

Novinka je osazena manuální převodovkou s novou funkcí automatického srovnání otáček motoru a převodovky při podřazování. Výsledkem jsou plynulejší změny rychlostních stupňů při sportovní jízdě.

Dodávky nového Fordu Mustang evropským zákazníkům budou zahájeny v průběhu letošního roku

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.

Nový Ford Mustang BULLITT pro Evropu Nový Ford Mustang BULLITT pro Evropu Nový Ford Mustang BULLITT pro Evropu Nový Ford Mustang BULLITT pro Evropu Nový Ford Mustang BULLITT pro Evropu Nový Ford Mustang BULLITT pro Evropu