rss

NOVÁ AUTA

nová auta | auto novinky | aktuality | zprávy | informace

AutoNewsletter.cz podporuje prodej nových aut


Líbí se Vám tento článek? Podělte se o něj se svými přáteli.

MINI NA FESTIVALU COLOURS OF OSTRAVA

29.5.2018

MINI osvěží festival Colours of Ostrava ve svém stylu. Přinese zábavu, soutěže a skvělou muziku. Nechybí ani speciální edice MINI Countryman.

MINI se stalo partnerem hudebního festivalu Colours of Ostrava, který se letos bude konat od 18. do 21. července. Mezinárodní hudební festival Colours of Ostrava bude i letos hostit desítky zahraničních i domácích umělců. Největší hvězdou bude kapela N.E.R.D v čele se zpěvákem a producentem Pharrellem Williamsem. Multikulturní festival Colours of Ostrava je přesně tím místem, kde se MINI cítí jako doma. Proto bude mít vlastní Drive stage by MINI, která se bude zaměřovat na kvalitní, svěží a vzrušující hudbu s akustickým základem, hlavními žánry zde budou alternativní country, folkrock, rock a blues.

Sejdeme se u MINI
Nebylo by to ale MINI, aby nevymyslelo další zábavu. Zájemci budou moci soutěžit o MINI na 3 dny vyřešením zvětšeného hlavolamu ježek v kleci. Na hlavní „křižovatce“ areálu v Dolních Vítkovicích bude na konstrukci umístěné MINI, bude to tedy ideální místo na potkávání. Bude stačit říci nebo poslat zprávu „sejdeme se u MINI“ a všichni budou vědět, kam jít. Dvojice žlutě polepených vozů je k vidění již nyní na silnicích Prahy a Ostravy, kde zajišťují pořadatelům dopravu.

MINI také připraví speciální Pop-Up showroom, v němž bude k vidění klasické Mini, stejně jako aktuální nabídka automobilů MINI. Chybět nebude prodejní nabídka stylových MINI Lifestyle kolekcí, ale ani ukázky možností individualizace v podobě programu MINI Yours Customised. 

Na facebookovém profilu MINI bude před konáním akce probíhat soutěž o dvě vstupenky na všechny čtyři dny festivalu.

Součástí spolupráce je také speciální edice šesti vozů MINI Cooper D Countryman for Colours se speciální výbavou, designem a rovněž cenou.

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.

MINI NA FESTIVALU COLOURS OF OSTRAVA MINI NA FESTIVALU COLOURS OF OSTRAVA MINI NA FESTIVALU COLOURS OF OSTRAVA