rss

NOVÁ AUTA

nová auta | auto novinky | aktuality | zprávy | informace

AutoNewsletter.cz podporuje prodej nových aut


Líbí se Vám tento článek? Podělte se o něj se svými přáteli.

Kia již čtvrtým rokem po sobě označena studií J.D. Power jako nejlepší značka neprémiových vozidel

26.6.2018

KIA je již čtvrtým rokem po sobě nejlepší značkou neprémiových vozidel – to je závěr studie kvality nově pořízených vozů (IQS) organizace J.D. Power v USA za rok 2018. Majitelé vozů Kia nahlásili v průměru pouze 72 problémů na 100 vozidel. 

Kia si udržela postavení nejlepší značky díky prvnímu místu modelů - Kia Sorento a Rio v příslušných kategoriích, zatímco Kia Optima, Sportage a Sedona* najdeme na příčce druhé. Model Forte* byl v dané kategorii třetí. Po zisku titulu IQS v letech 2015, 2016 a 2017 byla Kia Soul v uvedené studii opět označena za nejlépe hodnocené kompaktní MPV. 

Americká studie IQS za rok 2018 shrnuje 75 712 odpovědí od majitelů a leasingových nájemců nových vozů modelového provedení 2018, kteří byli dotazováni po prvních 90 dnech vlastnictví vozidla. Hodnotitelé se vyjadřovali k jízdním vlastnostem, motorům a převodovkám, kdy uváděli případné problémy s kvalitou nově zakoupených automobilů. 
  

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.

Kia již čtvrtým rokem po sobě označena studií J.D. Power jako nejlepší značka neprémiových vozidel Kia již čtvrtým rokem po sobě označena studií J.D. Power jako nejlepší značka neprémiových vozidel
KIA