rss

NOVÁ AUTA

nová auta | auto novinky | aktuality | zprávy | informace

AutoNewsletter.cz podporuje prodej nových aut


Líbí se Vám tento článek? Podělte se o něj se svými přáteli.

Nový systém NISSANCONNECT ve voze MICRA přináší zákazníkům větší multimediální zážitek

16.7.2018

V hatchbacku Nissan Micra je nyní dostupný nový informační a zábavní systém NissanConnect s rozšířenou funkčností.

Nový informační a zábavní systém NissanConnect nabízí vlastníkům vozu Micra bezproblémovou a intuitivní konektivitu.

Součástí systému jsou navigace TomTom Premium Traffic a provázání na aplikace Android Auto a Apple CarPlay.

Majitelé vozů si mohou plánovat cesty na základě dopravních informací v reálném čase.

Aplikace TomTom Door-to-Door Navigation poskytuje pohodlné podrobné plánování cesty s bezdrátovou aktualizací map.

V Nissanu Micra je nyní k dispozici nejmodernější technologie rozpoznávání hlasu.

K dalším modernizacím vozu Micra patří elektrické ovládání zadních oken a automaticky ztmavované zpětné zrcátko.


Výhody pro zákazníka zahrnují bezproblémovou a intuitivní konektivitu. Nový systém NissanConnect, který nabízí aplikace Android Auto a Apple CarPlay umožňuje uživatelům naplánovat si trasu ještě předtím, než opustí domov nebo kancelář. Pro vysoce přesné a optimalizované cestování využívá systém dopravní informace získávané v reálném čase z navigace TomTom Premium Traffic.

Do modelu Micra byla doplněna také nejmodernější technologie rozpoznávání hlasu a hlasové příkazy jsou dostupné prostřednictvím inovovaných tlačítek na volantu. Hlasovým příkazem je nyní možné uskutečňovat telefonické hovory, nechat si nahlas přečíst zprávy nebo ovládat hudbu.

Uživatelé mohou zadat cíl na svém chytrém telefonu, když jsou doma nebo v kanceláři, odeslat jej do vozu, a když pak usednou za volant, mohou okamžitě spustit podrobnou navigaci po trase. A později, pomocí funkce Find My Car, je možno nahrát místo zaparkování vozidla. Stačí, když uživatel přepne navigaci zpět do svého telefonu, aby pěšky došel do svého konečného cíle.

Nový systém NissanConnect poskytuje přístup k přesným dopravním informacím v reálném čase a přepočítává trasu přímo za jízdy, aby doba na cestě byla co nejkratší. Tato služba je na pět let zdarma a je přenositelná na druhého a následné majitele.
 

Součástí balíčku jsou také bezdrátové aktualizace map, se čtyřmi bezplatnými aktualizacemi za rok, a to na dobu nejméně tří let. I tato nabídka je plně přenositelná na následující majitele.

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.

Nový systém NISSANCONNECT ve voze MICRA přináší zákazníkům větší multimediální zážitek Nový systém NISSANCONNECT ve voze MICRA přináší zákazníkům větší multimediální zážitek Nový systém NISSANCONNECT ve voze MICRA přináší zákazníkům větší multimediální zážitek Nový systém NISSANCONNECT ve voze MICRA přináší zákazníkům větší multimediální zážitek Nový systém NISSANCONNECT ve voze MICRA přináší zákazníkům větší multimediální zážitek