rss

NOVÁ AUTA

nová auta | auto novinky | aktuality | zprávy | informace

AutoNewsletter.cz podporuje prodej nových aut


Líbí se Vám tento článek? Podělte se o něj se svými přáteli.

Opel Combo Van vybojoval prestižní titul IVOTY

20.9.2018

Nový Opel Combo Van získal prestižní titul „International Van of the Year 2019“ (IVOTY), tedy „Dodávka roku 2019“, udělovaný v segmentu lehkých užitkových vozů.

Porota, složená z 25 odborných novinářů z 25 evropských států, udělila modelu Opel Combo 127 bodů, což je výrazně více, než vybojoval druhý v pořadí Mercedes Sprinter, který získal jen 92 bodů. Rozhodujícími triumfy Opelu Combo Van byly vysoký požitek z jízdy, inovativní asistenční systémy a výhodná ekonomika provozu této dodávky, která Opelu přinesla titul IVOTY už potřetí od založení ankety v roce 1992! Nový Opel Combo byl vyvinut v rámci koncernu Groupe PSA a byl optimalizovaný podle potřeb a požadavků zákazníků značky Opel.

Odborná porota vyzdvihla komplexní škálu asistenčních systémů modelu Opel Combo Van, kam patří např. indikátor přetížení nebo kamerový systém zaručující vynikající výhled z kabiny – díky druhé kameře v pravém vnějším zpětném zrcátku je dokonale potlačen tzv. mrtvý úhel. Opel Combo Van bodoval také systémem ochrany boků karoserie „Flank Guard“. 

Novinářská porota IVOTY svoje hodnocení shrnula do verdiktu: „Nové dodávky koncernu PSA přesvědčují v každé ohledu. Přinášejí skutečné inovace, jsou moderní, pohodlné a mají spoustu vyspělých bezpečnostních technologií. Při jízdě poskytují požitek z řízení, mají velmi dobré jízdní vlastnosti bez obvyklých omezení užitkových vozů. Profesionálním zákazníkům nabízejí širokou škálu karoserií a motorů. Jde zjevně o nový referenční model ve světě lehkých dodávkových automobilů.“ 

Vysoká efektivita v každém směru 
Combo Van představuje naprostou špičku v segmentu díky zcela nové architektuře, vynikajícímu využití obestavěného prostoru a širokému spektru asistenčních systémů.

Od začátku prodejů bude Opel Combo k dispozici v celé řadě verzí. Základem jsou modely s pěti sedadly, dvojicí posuvných bočních dveří a nákladovým prostorem odděleným přepážkou. Do promyšleně řešeného nákladového prostoru je možné naložit dvě euro-palety, a to i do verze s kratším rozvorem! A mimořádně dlouhé předměty (prkna, štafle, trubky…) je možné přepravovat i šikmo nastojato díky na přání montovanému výklopnému zadnímu dílu střechy.

Nový dodávka Opel Combo Van má premiéru na autosalonu užitkových automobilů IAA v Hannoveru.

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.

Opel Combo Van vybojoval prestižní titul IVOTY Opel Combo Van vybojoval prestižní titul IVOTY