rss

NOVÁ AUTA

nová auta | auto novinky | aktuality | zprávy | informace

AutoNewsletter.cz podporuje prodej nových aut


Líbí se Vám tento článek? Podělte se o něj se svými přáteli.

Premiéra vozu DS 3 CROSSBACK a verzí E-TENSE

27.9.2018

Nová francouzská značka DS Automobiles představí na pařížském autosalonu ve světové premiéře čtyři plně elektrifikované novinky.

Značka DS v souvislosti se světovou premiérou vozu DS 3 Crossback otevře při příležitosti pařížského autosalonu objednávky tohoto nového modelu včetně limitované verze doprovázející uvedení na trh, kterým je DS 3 Crossback La Première. 

DS Automobiles představí rovněž novou limitovanou edici DS 3 Forever, která obohatí novou řadu DS 3. Řadu, která se vyznačuje novou elektronickou architekturou umožňující nabídnout nové prvky technologické výbavy.

„DS představuje na pařížském autosalonu čtyři vozy ve světové premiéře a píše tak novou kapitolu své historie, která ukazuje, že budoucnost začíná již dnes! Základním motem strategie značky je elektrifikace. První elektroverze vozů DS vyjedou na silnici v roce 2019. Bude to náš výkonný hybrid DS 7 Crossback E-Tense 4×4 a 100% elektrický DS 3 Crossback E-Tense. Od roku 2025 budou všechny nové modely DS pouze v elektroverzi," prohlásil generální ředitel DS Automobiles Yves Bonnefont. 

Veřejnost se může od 4. do 14. října vydat se značkou na cestu do světa DS Automobiles a prohlédnout si nové vozy, z nichž čtyři budou vystaveny ve světové premiéře: DS 3 Crossback a jeho 100% elektrická verze, DS 3 Crossback E-Tense, dále DS 7 Crossback E-Tense 4×4, DS X E-Tense a DS E-Tense FE 19 (fotografie budou odhaleny až 1.10.).

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.

Premiéra vozu DS 3 CROSSBACK a verzí E-TENSE Premiéra vozu DS 3 CROSSBACK a verzí E-TENSE