rss

NOVÁ AUTA

nová auta | auto novinky | aktuality | zprávy | informace

AutoNewsletter.cz podporuje prodej nových aut


Líbí se Vám tento článek? Podělte se o něj se svými přáteli.

Zcela nový i30 Fastback N v Paříži

2.10.2018

Světová premiéra zcela nového modelu i30 Fastback N, nejnovějšího vysokovýkonného vozu ze stáje Hyundai.

Hvězdami letošní expozice budou světové premiéry zcela nového modelu i30 Fastback N, koncepčního vozu i30 N „N Option“ a produktová řada pro ekologickou mobilitu se zcela novým modelem Kona Electric a NEXO. Expozice bude rozdělena do tří odlišných zón, odrážejících evropskou strategii značky Hyundai, založenou na třech hlavních pilířích „záruky“, „pokroku“ a „sportovních výkonů“.

Debut vysokovýkonného modelu i30 Fastback N
Druhý vysokovýkonný model značky Hyundai v Evropě kombinuje sofistikovaný a elegantní design s osvědčenou radostí z řízení vozů N. První opravdu ostré pětidveřové kupé v segmentu C přebírá typické vlastnosti úspěšného pětidveřového hatchbacku i30 N a vdechuje je do jedinečné karosářské varianty i30 Fastback ve stylu pětidveřového kupé.

Zcela nový i30 Fastback N minulý týden předvedl světový rekord s časem 8:18.49 min při nejrychlejší jízdě z Říma do Paříže – trasa totiž vedla mezi dánskými obcemi Rome a Paris.

N Option a N Line rozšiřují možnosti individualizace
Dalším magnetem expozice je odhalení koncepčního vozu Hyundai i30 N „N Option“, který reprezentuje možný výhled na velmi atraktivní možnosti kvalitní individualizace exteriéru a interiéru. Hyundai vystavuje také své soutěžní a závodní vozy nejvyšší světové úrovně, i20 Coupe WRC a i30 N TCR.

Budoucí mobilita: Cesta značky Hyundai k vůdčímu postavení v automobilovém průmyslu
Průkopnického ducha značky Hyundai v oblasti budoucí mobility reprezentuje na pařížském autosalonu produktová řada ekologických vozů, která zahrnuje kromě modelové řady IONIQ také zcela nové modely Kona Electric a NEXO. Hyundai má díky svým progresivním modelům celosvětově nejširší nabídku elektrifikovaných poháněcích ústrojí v automobilovém průmyslu.

Hyundai na nedávném veletrhu IAA Užitkové vozy 2018 v německém Hannoveru oznámil jako první na světě plány, podle nichž uvede na trh elektricky poháněná nákladní vozidla s palivovými články.

„Le Fil Rouge“: Směr budoucího vývoje designu značky Hyundai
Po svém debutu na letošním autosalonu v Ženevě se koncepční vůz „Le Fil Rouge“ představuje na francouzské půdě. Tato studie je důkazem, že minulé, současné i budoucí designérské styly značky Hyundai spojuje společná nit. Tento koncepční vůz ztělesňuje nejnovější přístupy značky k designu. Motiv „smyslné sportovnosti“ bude ztělesněn ve všech budoucích vozidlech Hyundai, od sedanů až po SUV.

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.

Zcela nový i30 Fastback N v Paříži Zcela nový i30 Fastback N v Paříži Zcela nový i30 Fastback N v Paříži Zcela nový i30 Fastback N v Paříži Zcela nový i30 Fastback N v Paříži Zcela nový i30 Fastback N v Paříži