rss

NOVÁ AUTA

nová auta | auto novinky | aktuality | zprávy | informace

AutoNewsletter.cz podporuje prodej nových aut


Líbí se Vám tento článek? Podělte se o něj se svými přáteli.

DS vás zve na Pařížský autosalon

8.10.2018

Ať jste kdekoliv, společnost DS Automobiles vás zve na návštěvu svého stánku na pařížském autosalonu.

Až do 14. října je možné na internetu absolvovat virtuální návštěvu ve 3D, prohlédnout si stánek i všechny vozy, které se tu představují ve světové premiéře.

Možnost vyhrát při virtuální návštěvě vstupenky na autosalon
Společnost DS Automobiles vás chce seznámit s jejími 4 modely představenými ve světové premiéře. Vystaveny jsou vozy DS 3 Crossback, legendární SUV v Hi Tech stylu, a jeho 100% elektrická verze DS 3 Crossback E-Tense; DS 7 Crossback E-Tense 4×4 s vysoce výkonným hybridním benzínovým Plug-In pohonem; DS E-Tense FE 19 nové stáje DS Techeetah, 100% elektrický monopost určený pro mistrovství světa FIA ve Formuli E; DS X E-Tense, plně elektrický dream car ztělesňující vizi značky o luxusu vozů DS v roce 2035.

Zájemci se mohou vydat na virtuální návštěvu ve 3D přes počítač, tablet nebo telefon a stánek i vystavené vozy si prohlížet na displeji nebo či do nich dokonce nasednout prostřednictvím náhlavní sady pro virtuální realitu. Stánek byl kompletně naskenován ve formátu 360° Ultra HD (4K). Výsledkem je dokonalý exkluzivní zážitek, který vás ponoří do reality.

DS Automobiles na autosalonu v Paříži

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.

DS vás zve na Pařížský autosalon DS vás zve na Pařížský autosalon