rss

NOVÁ AUTA

nová auta | auto novinky | aktuality | zprávy | informace

AutoNewsletter.cz podporuje prodej nových aut


Líbí se Vám tento článek? Podělte se o něj se svými přáteli.

Nové SUV Citroën C5 Aircross se v Paříži chlubí ceritikátem

10.10.2018

Na pařížském autosalonu se představuje nové SUV C5 Aircross.

Nové SUV C5 Aircross, které se vyrábí v Rennes – La Janais, důležité továrně v historii značky Citroën, získalo v srpnu certifikát „Origine France Garantie“ (Záruka francouzského původu).

Při výrobě nového SUV C5 Aircross se využívá know-how dodavatelů, z nichž převážná většina pochází z Francie. Od uvedení na trh se vůz bude pyšnit označením „Origine France Garantie“ a přidá se tak k modelu E-Méhari a k vozům SpaceTourer a Jumpy. Toto označení je zárukou francouzského know-how, které těží z téměř 60 let průmyslové historie v Rennes.

Aby se ve zmíněné továrně mohlo nové SUV C5 Aircross vyrábět, musí projít velkými změnami celá výroba: musí dojít ke zhuštění svařovacích linek, s ohledem na výrobu kratších vozů musí být optimalizována lakovna a v neposlední řadě je nutné zcela zmodernizovat stárnoucí montážní linky.

Vůz jedinečného charakteru, který nabízí více komfortu a modularity, je již ve Francii k dispozici na objednávku a do prodejní sítě se dostane v posledním čtvrtletí 2018.

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.

Nové SUV Citroën C5 Aircross se v Paříži chlubí ceritikátem Nové SUV Citroën C5 Aircross se v Paříži chlubí ceritikátem