rss

NOVÁ AUTA

nová auta | auto novinky | aktuality | zprávy | informace

AutoNewsletter.cz podporuje prodej nových aut


Líbí se Vám tento článek? Podělte se o něj se svými přáteli.

Dvě nové verze GTS rozšiřují řadu Porsche Panamera

16.10.2018

Porsche rozšiřuje modelovou řadu o dvě mimořádně sportovní verze. Panamera GTS a Panamera GTS Sport Turismo jsou jedinečnými vysokovýkonnými automobily.

Emoce a hospodárnost: V8 Biturbo s 460 k a sportovní výfukovou soustavou
Srdce obou nových verzí modelu Panamera GTS zajišťuje v kombinaci se sériově dodávanou sportovní výfukovou soustavou emocionální zážitky z jízdy, umocněné podmanivým zvukovým doprovodem. Zážehový motor překonává svého předchůdce. Panamera GTS a Panamera GTS Sport Turismo se sériově dodávaným paketem Sport Chrono zrychlí z klidu na 100 km/h za 4,1 sekundy. Nejvyšší rychlosti dosáhnou při 292 km/h, resp. 289 km/h. Hnací sílu nepřetržitě přenáší osmistupňová dvouspojková převodovka PDK ve spolupráci se systémem pohonu všech kol. Navzdory mimořádným jízdním výkonům jsou hodnoty spotřeby paliva relativně nízké a v průměru činí 10,3 l/100 km.

Sportovní výkony a komfort: sportovní podvozek s tříkomorovým vzduchovým odpružením
Podvozkové systémy modelu Panamera GTS jsou v souladu s jeho sportovním charakterem nastavené pro dynamickou jízdu. Systém aktivně řízeného odpružení Porsche Active Suspension Management (PASM) disponuje specifickým nastavením s ještě sportovnější charakteristikou. Výsledkem jsou výjimečné jízdní vlastnosti s mimořádnou dynamikou v příčném směru. Velkoryse dimenzované brzdy zajišťují excelentní hodnoty zpomalení.

Typický styl GTS: paket Sport Design a černé ozdobné prvky
Nové modely Panamera GTS mají v porovnání s předchůdcem výrazně bohatší sériovou výbavu. Paket Sport Design s novou černou spodní částí nárazníku vpředu a vzadu a další tmavé ozdobné prvky dodávají vozu mimořádně sportovní vzhled. Interiéru vládne černá Alcantara a eloxovaný hliník. Součástí sériové výbavy je vyhřívaný multifunkční sportovní volant s páčkami pro manuální řazení a věncem obšitým Alcantarou. Rovněž sériově dodávaný modul Connect Plus zpřístupňuje rozsáhlou nabídku digitálních služeb. 

Premiéra v modelu Panamera: rozmanitě konfigurovatelný průhledový displej
Modely GTS nabízejí veškeré inovace druhé generace modelové řady Panamera. Mezi ně patří digitalizovaná přístrojová deska, asistenční systémy a Porsche InnoDrive včetně adaptivního tempomatu a na přání dodávané řízení zadních kol. S verzemi GTS je jako naprostá novinka pro celou modelovou řadu Panamera poprvé nabízen průhledový displej, který lze individuálně nakonfigurovat.

Více praktičnosti pro každodenní provoz: první model Panamera GTS Sport Turismo
Nový model Panamera GTS je poprvé k dispozici také ve verzi Sport Turismo. Nová verze GTS v roce 2017 uvedené modelové řady s velkým zadním výklopným víkem, nízkým prahem zavazadlového prostoru, ještě větším objemem zavazadlového prostoru a uspořádáním sedadel 4+1 uspokojí nejvyšší nároky nejen svými výjimečnými sportovními výkony, ale také praktičností v každodenním provozu.

Nové modely GTS lze již objednávat. Panamera GTS stojí v Německu od 138 493 EUR včetně DPH a specifické výbavy, Panamera GTS Sport Turismo je nabízena za ceny od 141 349 EUR.

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.

Dvě nové verze GTS rozšiřují řadu Porsche Panamera Dvě nové verze GTS rozšiřují řadu Porsche Panamera Dvě nové verze GTS rozšiřují řadu Porsche Panamera Dvě nové verze GTS rozšiřují řadu Porsche Panamera Dvě nové verze GTS rozšiřují řadu Porsche Panamera Dvě nové verze GTS rozšiřují řadu Porsche Panamera Dvě nové verze GTS rozšiřují řadu Porsche Panamera