rss

NOVÁ AUTA

nová auta | auto novinky | aktuality | zprávy | informace

AutoNewsletter.cz podporuje prodej nových aut


Líbí se Vám tento článek? Podělte se o něj se svými přáteli.

Sériová výroba koncepční studie Mission E Cross Turismo

19.10.2018

Zákazníci se mohou těšit na druhý sportovní elektromobil z Zuffenhausenu.

Dozorčí rada společnosti Porsche AG dala na svém zasedání 18. října zelenou sériové výrobě koncepční studie Mission E Cross Turismo. Výrobce sportovních vozů vytvoří 300 nových pracovních míst ve svém hlavním výrobním závodě v Zuffenhausenu, v němž se bude vozidlo, představené na Ženevském autosalonu 2018, vyrábět.

Provozuschopná koncepční studie Mission E Cross Turismo byla hvězdou autosalonu v Ženevě a od návštěvníků autosalonu i médií se dočkala pozitivního přijetí. Čtyřdveřové Cross Turismo má elektrický pohon, pracující s napětím 800 V, a je připraveno pro nabíjení v síti rychlonabíjecích stanic. Systém poskytuje nejvyšší výkon 600 k a dojezd 500 km (kombinovaný cyklus EU). Vozidlo je odvozeno z modelu Taycan. První čistě elektricky poháněné Porsche bude uvedeno na trh v roce 2019. V souvislosti s uvedením modelu Taycan na trh vznikne 1200 nových pracovních míst v Zuffenhausenu. Velký důraz je kladen na trvale udržitelnou výrobu, která bude mít neutrální bilanci emisí CO2. Porsche plánuje investovat do elektrické mobility více než šest miliard eur do roku 2022.

Poznámka redakce: Pokud vás zajímají auto novinky, zvýhodněné cenové nabídky nových vozů, nová auta za akční ceny anebo zajímavé marketingové kampaně zaměřené na prodej nových automobilů, doporučujeme vám navštívit stránku nová auta v akci. Hledáte ověřená skladová auta s garantovanými parametry? Navštivte stránku skladové vozy ihned k dodání.

Sériová výroba koncepční studie Mission E Cross Turismo Sériová výroba koncepční studie Mission E Cross Turismo Sériová výroba koncepční studie Mission E Cross Turismo Sériová výroba koncepční studie Mission E Cross Turismo Sériová výroba koncepční studie Mission E Cross Turismo Sériová výroba koncepční studie Mission E Cross Turismo Sériová výroba koncepční studie Mission E Cross Turismo Sériová výroba koncepční studie Mission E Cross Turismo Sériová výroba koncepční studie Mission E Cross Turismo